פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החתול הזה הוא אלוף העולם במחבואים וכשתנסו למצוא אותו בתמונות הבאות תבינו למה

אם גרתם פעם במחיצתו של חתול, אתם ודאי יודעים שחתולים הם יצורים שאוהבים לאתגר את עצמם ולנסות להידחף למקומות הכי בלתי אפשריים בבית. או במילים אחרות, בעלי חתולים מוצאים את עצמם לא פעם מבזבזים דקות ארוכות בנסיון לאתר את החתול שלהם, רק כדי לגלות שהוא היה כל הזמן הזה בתוך האגרטל, מאחורי המקרר, בתוך התנור וכדומה.

משחק המחבואים הזה הפך למסורת עבור גרייס ספלמן, קומיקאית המתגוררת בניו יורק ביחד עם החתול שלה פיירוג'י. הכל התחיל באוקטובר האחרון. גרייס והחתול שלה עברו דירה והיצור הפרוותי החליט לחקור כל סנטימטר רבוע במשכנו החדש. תוך כדי פריקת החפצים, היא שמה לב שהחתול שלה כל הזמן נעלם ושהוא מצליח להסוות את עצמו בשלל מקומות בדירה. בהמשך, היא גם פרסמה בפרופיל הטוויטר שלה תמונה בה היא מבקשת מהגולשים לעזור לה למצוא את החתול בתמונה הבאה.

נסו גם אתם למצוא את פיירוג'י:

לא מצליחים ? הנה רמז. זה החתול אותו אתם מחפשים:

אם עדין לא הצלחתם, הנה התשובה:

מאז, המקרה הזה חזר על עצמו פעם אחר פעם, כשבכל פעם החתול מוצא דרכים מקוריות חדשות להיעלם, כשהוא מנצל את הקירות הלבנים  והריהוט הלבן בדירה כדי להתפוגג ולגרום לעשרות אלפי גולשים לשבור את הראש בניסיון למצוא אותו. הנה כמה דוגמאות נוספות ליכולת ההסוואה המדהימה של החתול הזה. מוזמנים לנסות למצוא אותו בכל אחת מהתמונות אך זהירות, זה ממכר וזה ממש לא קל לפיצוח.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

עוד תמונות בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...