פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו ברגע המדהים בו לוויתן ששקית פלסטיק נתקעה על פיו מבקש סיוע מקבוצת דייגים

לצערנו הרב, בעלי חיים עדין לא למדו לדבר, אולם כפי שכל מי שבא במגע תמידי עם חיות יודע, לפעמים שפת הגוף שלהם אומרת הכל ואין צורך במילים כדי להבין שהם נמצאים במצוקה וזקוקים לעזרה.

שלושה דייגים צעירים זכו השבוע לתעד מפגש עם אורח נדיר ומפתיע במיוחד בזמן ששהו על סירת הדיג שלהם בסמוך לאחד החופים בסידני שבאוסטרליה. תוך שהם עסוקים במלאכת הדיג, הם הבחינו לפתע בלוויתן ענק שהתקרב לסירה שלהם והחל לשחות מתחתיה ולהסתובב סביבה. עד מהרה, הבינו כי הלוויתן נמצא מצוקה ומנסה לאותת להם שהוא זקוק לעזרה לאחר ששקית פלסטיק נתקעה על הפה שלו ומספר חוטי דייגים שהושלכו למים נכרכו סביבה.

הרגע הראשון בו הלווייתן עלה מעל המים כדי לבקש עזרה

שני החברים ששהו על הסירה, איוואן איסקנדריאן ומיכאל ריגיו, נחלצו לעזרתו של הלוויתן והצליחו להסיר ממנו את השקית והחוטים, תוך שדייג שלישי בשם רון קובאץ', תיעד את האירוע המרגש במצלמה שלו מסירת דייג נוספת ששטה מטרים ספורים מהם. תוך כדי שהם מסייעים ללוויתן, הספיקו השניים לצלם גם כמה תמונות סלפי למזכרת, והלוויתן המאושר נפנף בסנפיר שלו לאות תודה והתרחק מהמקום.

"זה היה מחזה סוריאליסטי ומדהים, לא האמנו למה שעיננו רואות" סיפר איוואן הנרגש לאחר האירוע וחברו רוב, מי שצילם את הסרטון מהסירה השנייה הוסיף: "הוא פשוט הוציא את ראשו אל מחוץ למים בסמוך אלינו בכדי שנוכל להסיר ממנו את השקית. בהתחלה הוא ניסה את הסירה שלי אבל הסיפון היה גבוה מדי ולא הצלחתי להגיע אליו, אז הוא עבר לסירה השנייה. אפשר היה להבחין בעיניים הגדולות והעצובות שלו מביטות בנו ומקוות שנבין אותו. הם (הלוויתנים) ממש לא טיפשים, זה בטוח".

 

סלפי עם לווייתן 2 סלפי עם לווייתן 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...