פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צלם החתונה החליק ונפל תוך כדי הצילום וזאת התוצאה המצחיקה שתיעדה המצלמה שלו

גם כשהן מוצגות בשחור לבן, תמונות חתונה הן לרוב בעלות תבנית גנרית מוכרת, ותמיד נראות כמו אלפי תמונות חתונה דומות שכבר ראינו בעבר. התמונה הבאה לעומת זאת, שצולמה בחתונה שנערכה לפני כשנה, הצליחה ללכוד רגע משעשע ואותנטי במיוחד, והפכה ויראלית ברשת בימים האחרונים, בזכות הסיפור המצחיק מאחוריה.

צ'ייס ריצ'ארדסון, צלם שעוסק בין השאר בצילום חתונות, היה בעיצומם של צילומים סטנדרטיים בחתונה שנערכה בחודש יוני בשנה שעברה. רגע לפני צילום תמונה קבוצתית של החתן, הכלה וכמה מחבריהם, הוא איבד את שיווי המשקל, החליק ונפל לרצפה. אלא שרגע לפני הנפילה המביכה, לחצה האצבע שלו על כפתור הצילום והצליחה לתעד את החיוכים של החבורה מתחלפים במבטים המומים תוך שהם צופים בצלם מתרסק על הרצפה.

קליק על התמונה להגדלה

צילום תוך כדי נפילה 2

"הגשם לא הפסיק לרדת כל הבוקר אז נאלצתי לצלם את התמונות מתחת למחסה בטון שראיתי בסביבה" סיפר ריצ'רדסון בראיון לאתר PetaPixle. "הרצפה הייתה מלאה בשלוליות וכשלקחתי צעד אחורה כדי להתכונן לתמונה פשוט החלקתי ונפלתי… מאוד מביך".

למרות המבוכה, ולמרות שהנפילה הובילה לחתך באצבע שלו וגרמה למצלמה שלו להישבר, משהו טוב יצא בכל זאת מהסיטואציה הזאת. התמונה הנהדרת שצילם זכתה לאזכור באחת הפינות בתוכנית האירוח של ג'ימי פיילון ובהמשך שותפה על ידי אחד הגולשים באתר Reddit והעניקה לריצ'ארדסון חשיפה עולמית שכנראה תעשה לו ולעסק שלו רק טוב.

עוד בפטריה: זאת כנראה אחת תמונות החתונה הכי קסומות שצולמו אי פעם

צילום תוך כדי נפילה 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...