פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פייסבוק הסירה את תמונות החתונה הפרובוקטיבית של הזוג הזה וכשתראו אותה תבינו למה

תמונות חתונה זה משעמם. שדה ירוק, חוף ים, קיר עם גראפיטי מגניב, רכב יוקרתי שהושאל מקרוב משפחה רחוק והרבה פוטושופ. אה, ותוסיפו לזה שמלה מפונפנת שדוקרת את כלת השמחה בכל האזורים הלא נכונים וחתן שפעם ראשונה בחיים שלו פגש טוקסידו. אז כן, תמונות חתונה זה עסק שדורש גיוון ועכשיו.

מצד שני, אל תתפרעו יותר מדי עם תמונות החתונה שלכם. אחרת הזקנה השמרנית שנקראת פייסבוק תתעצבן ותוריד לכם את התמונה. זה לפחות מה שקרה לגארת' וטוני פרגוסון, זוג טרי מעיירה קטנה באנגליה שהחליטו להשתעשע קצת בסשן הצילומים ביום החגיגי.

יורדים

חוץ מאותן תמונות סטנדרטיות, גארת' וטוני החליטו לעבוד קצת על החברים והמשפחה ולביים סיטואציה שבה החתן עומד עם הגב למצלמה כשמכנסיו מופשלים והכלה, מוסתרת ברובה על ידי בעלה לעתיד, רוכנת על ברכיה כשהפרצוף שלה באזור התכשיט של גארת' – ואנחנו לא מדברים כאן על טבעת הנישואין שהוא עומד לתת לה. אז כן, הבנתם נכון, זה נראה כאילו היא ירדה לו.

כך נראית התמונה המחתרתית של השניים:

הם כל כך היו מחויבים לדאחקה הזאת, שהם התחמקו החוצה מהאולם כדי לצלם אותה, בזמן שכל האורחים כבר יושבים במקומות שלהם. בין האורחים, אגב, גם התינוקת המשותפת שלהם והילדים של טוני, בני 4 ו-6. גארת', נהג אוטובוס במקצועו, סיפר ש"אף אחד לא ידע מזה, רק הצלם – והוא חשב שזה קורע מצחוק". גם טוני ממש נהנתה מהצילום ולפי מה שבעלה מספר "מזל שלא ראו את הפנים שלה, כי היא פשוט לא הפסיקה לצחוק".

חתונה3

מיותר לציין שהשניים לא התכוונו להכניס את הצילום המתגרה לאלבום החתונה. אבל פייסבוק… פייסבוק זה כבר סיפור אחר. הזוג העלה את התמונה לרשת החברתית מתוך רצון לחלוק את הבדיחה החביבה וציפה שכולם יגיבו בהומור. זה התחיל טוב, החברים פרגנו לתעלול. לאט לאט כל מיני זרים התחילו להגיב לתמונה, לקטול אותם ואפילו לשלוח להם הודעות נבזיות.

והנה הם בסיטואציה קצת יותר שגרתית

חתונה4

באופן צפוי לחלוטין, חלק מהגולשים גם דיווחו על התמונה כתוכן לא ראוי וזה נגמר בזה שפייסבוק הורידו אותה – למרות שאין בה עירום או תוכן פוגעני. הזוג התבאס מהתגובה של פייסבוק, אבל המשיך להפיץ אותה במקומות אחרים. ולשאלתכם, לא הם לא מפחדים מזה שהילדים שלהם יראו מתישהו את התמונה. להפך. "אנחנו מאד נתאכזב אם הם יראו את התמונה כשהם יגדלו וזה לא יצחיק אותם" אמרו בני הזוג.

באמצעות: dailymail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...