פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה חיכה 9 שנים כדי לפתוח את מתנת החתונה שלהם וזה מה שהם גילו בתוכה

קאתי וברנדון גאן ממישיגן ארה"ב התחתנו לפני 9 שנים. הם כבר סיימו מזמן את השאריות מהקייטרינג והבר, בזבזו את כל המזומן שקיבלו ביום המיוחד ופתחו כמעט את כל המתנות (כן, יש מקומות שבהם נהוג לתת מתנות לחתונה. מנהג מגונה). רק מתנה אחת נשארה סגורה בארון – המתנה של דודה של קאתי, אליסון. יחד עם הקופסה הגיע כרטיס ובו הנחיה אחת: לפתוח את המתנה רק לאחר הריב הרציני הראשון של הנשואים הטריים.

מתנה

בפוסט שפרסמה בפייסבוק, קאתי סיפרה שבמשך כל תקופת הנישואין וגם אחרי שכבר נולדו להם 2 ילדים, הקופסה הייתה עמוק בבוידעם וצברה לה אבק. "זה לא שלא היו לנו ריבים", היא מספרת, "אבל היינו עקשניים מדי כדי לפתוח את הקופסה ולהודות בכישלון שלנו".

מתנה2

לאורך התקופות הקשות – והזוג מודה שהיו לו לא מעט כאלה – הם התלבטו האם הגיע הרגע לבדוק מה יש במתנה, אבל איכשהו הם חששו שבהמשך יגיע ריב גדול יותר והחליטו שעדיף לשמור את הקופסה העטופה לימים גשומים יותר. וככה העטיפה כמעט נקרעה, פעם אחר פעם, במשך 9 שנים – אבל בכל פעם מחדש נותרה שלמה בסופו של דבר.

מתנה3

יום אחד, כותבת קאתי בפוסט שלה, הזוג החליט שהגיע הזמן לפתור את התעלומה ולגלות מה הנשק המסתורי שדודה אליסון העניקה לזוג ה(כבר לא כל כך)טרי. כשהאריזה נפתחה, הם מצאו בפנים 2 כוסות יין, אגרטל קטן, ערכה לאמבטיה ושני פתקים – אחד לברנדון ואחד לקאתי.

מתנה4

בפתק של קאתי לא הסתתרה תובנה על החיים או מספר של עו"ד טוב למקרי גירושים, רק הנחיה קצרה: ללכת לקנות פיצה ולהתכונן לאמבטיה. בתוך הנייר היה מגולגל כסף מזומן לפיצה. הפתק השני מצווה על ברנדון להשתמש בכסף כדי לקנות יין ופרחים. עם יין, פיצה, ושלל מוצרי אמבט מפנקים באמבטיה, כך כנראה חשבה דודה אליסון, יהיה לזוג הרבה יותר קל להשלים.

מתנה5

אבל בני הזוג מספרים שהמתנה שהם קיבלו כשהם פתחו את הקופסה הייתה גדולה הרבה יותר: "בזמן שהקופסה צברה אבק, למדנו על סבלנות, הבנה, פשרות וסבלנות". לפי קאתי, הם הפכו להיות החברים הכי טובים, פרטנרים וחברי צוות.

אז למה הם כן החליטו לפתוח את הקופסה? לא, לא היה איזה ריב ענקי ברקע, אלא רק תובנה אחת קטנה: הבנו פתאום ש"כל הכלים שאנחנו צריכים כדי לשמור על קשר יציב וחזק לא נמצאים בקופסה. הם נמצאים אצלנו".

מתנה6

מקור: huffpost

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...