פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השושבינה הזאת סחבה את הכלב הזקן של הכלה לחופה כי הוא היה חלש מדי ללכת

זה בכלל לא נדיר לראות משהו שהולך על ארבע בחתונה. אנחנו לא מדברים על חברים של החתן והכלה אחרי שפירקו חצי בר, אלא על חיות ממש. כלבים מגיעים ללוות את הבעלים שלהם ביום המרגש בחייהם, לפעמים אפילו צועדים איתם לחופה כשושבינים. אין מה להגיד, זה חמוד ומקסים ונותן אחלה הצגה.

וזה בערך גם מה שקרה בחתונה של קלי אוקונל וג'יימס גרווין, זוג וטרינרים חביבים שהתחתנו בדנוור, קולרדו. השניים רצו שברגע החשוב הזה ילוו אותם לא רק משפחה וחברים, אלא גם בני המשפחה עם פרווה. כלומר, הכלב של הכלה, צ'רלי בר.

כלב

צ'רלי בר, לברדור שחור בן 15, הוא חיית המחמד של קלי הכלה מאז שהיא הייתה בת 19. קלי ביקשה מאחותה – קייטי לויד, שהיא גם השושבינה שלה, להשתתף יחד עם הכלב בטקס. אלא שככל שהתקרב האירוע, היה נראה שמצבו הבריאות של הלברדור החמוד לא יאפשר לו לעמוד במשימה. מלבד הזקנה שמקשה עליו, לכלב אובחן גידול במוח והוא התקשה ללכת על רגליו.

כלב2

כנראה שאצל רוב האנשים הסיפור היה נגמר כאן, אבל קלי ממש רצתה את הכלב שמלווה אותה כמעט מחצית מחייה, לצדה בטקס. אחותה, קייטי, הבינה שאין סיכוי שהיא הולכת לאכזב את הכלה והחליטה לסחוב את צ'רלי בר – כלב לא קטן בכלל – על הידיים. "זה היה בסך הכל מרחק קצר ובאופן כללי אני לא פראיירית" הסבירה הדודה המסורה של צ'רלי בר.

גם הצלם בחתונה, שהוא חבר בני הזוג, סיפר שהיה לו קשה לצלם את התמונות האלה, ושהוא ממש הזיל דמעות תוך כדי.

כלב3

התמונות של האירוע הזה (כמו של כל אירוע, בעצם) עלו לרשת, אבל במקרה הזה, אפשר לומר שזאת לא היתה הכלה שגרפה הכי הרבה לייקים. התמונה של קייטי נושאת את הכלב הגיעה כבר לכמעט 20,000 שיתופים.

כלב4

שבוע לאחר החתונה, הכלב צ'רלי בר הלך לעולמו. לזוג הוטרינרים שזה עתה נישאו אימצו עוד 4 כלבים נטושים, אבל זה לא הפך את הפרידה מהלברדור השחור לקלה יותר. בני הזוג סיפרו שהם שמחים שהוא לפחות הספיק לקחת חלק בחתונה שלהם.
כלב5

מקור: dailymail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...