פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתיחה אדירה הפכה את המשמרת של המלצרית הזו לאחת המוצלחות בהיסטוריה

כל מי שאי פעם עסק בעבודות מלצרות, יודע שמדובר לעיתים באחת העבודות הפחות מתגמלות ומוערכות ביחס להשקעה הנדרשת. טיפים נמוכים, יחס בלתי הולם ועבודה בלתי פוסקת הם רק חלק קטן מהקשיים המתלווים לעבודות מלצרות. אולם, את מה שקרה במהלך המשמרת שלה כמלצרית במסעדה בה היא עובדת, צ'לסי רוף לעולם לא תשכח.

בערוץ היוטיוב Break רגילים למתוח ולשגע אנשים אקראיים בסרטוני המתיחות הפופולאריים שלהם. לאחרונה, החליטו החברים שם לפתוח בסדרת "מתיחות חיוביות", שיעשו טוב לאנשים נבחרים. ה"קרבן" הראשון אותו בחרו היא צ'לסי, בחורה צעירה ומיוחד בשנות ה-20 לחייה שסיפורה נגע לליבם.

צ'לסי המקסימה שמתקשה לשרוד כלכלית, מגדלת את אחותה הקטנה בכוחות עצמה מאז שהייתה ילדה, וסבלה בעבר מהפרעות אכילה קשות. למזלה, הצליחה להתגבר על הבעיות הרפואיות שלה באמצעות טיפולי יוגה, ובהמשך פתחה קבוצת יוגה בהתנדבות בהדרכתה, במסגרתה היא מסייעת לנשים אחרות להתמודד עם הפרעות אכילה.


במסגרת המתיחה, נשתלו במסעדה לקוחות פיקטיביים אותם נדרשה צ'לסי לשרת. מה שצ'לסי לא ידעה, הוא שהאנשים הללו הולכים להפתיע אותה עם טיפים מטורפים, עליהם יכלה רק לחלום. כך למשל, הלקוח הראשון אותו שירתה השאיר לה טיפ של 1000 דולרים ובהמשך זוג לקוחות ש"לא היה לו כסף לטיפ", השאיר במקום כסף זוג כרטיסי טיסה להוואי.

אם לא דיי בכך, אחת הלקוחות הייתה "במקרה" מדריכת יוגה מוכרת שהציעה לה עבודת חלומות בפרוייקט חדש שלה, ולקוחה נוספת פינקה אותה בטיפ בדמות צרור מפתחות לרכב, שיפתחו עבורה את הרכב החדש שחיכה לה מחוץ למסעדה ממנו יצאה מדריכת היוגה הראשונה שלה, שעזרה לה להיחלץ מהפערות האכילה, והפתיעה אותה כחלק מה"מתיחה" המדהימה הזאת.

הסרטון המרגש והמקסים הזה מתעד את סדרת ההתרחשויות במסעדה ואת התגובות של צ'לסי כאשר היא נתקלת בטיפים הלא הגיוניים ומרגישה שמשהו לא הגיוני מתרחש היום במסעדה. לבסוף מגלה צ'לסי המאושרת והמופתעת את האמת מאחורי שרשרת ההתרחשויות המוזרה, אל מול עיניהם הנרגשות של חבריה המלצרים, הבוס שלה, ומדריכת היוגה, ואין סצינה מרגש מזו. תענוג.

צ'לסי 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...