פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

להיט חדש בעולם הניתוחים הפלסטיים: "חזה לחופשה"

לפני מספר חודשים, הכריז מנתח פלסטי מניו יורק כי פיתח שיטה חדשה בשם Insta Breast (חזה ברגע בתרגום חופשי) המאפשרת לנשים להגדיל את החזה שלהם ל-24 שעות בלבד, באמצעות הזרקת חומר מיוחד שמתפוגג אחרי פרק הזמן הזה, סוג של נסיעת מבחן אם תרצו, כדי לבדוק האם הן באמת רוצות לבצע את ההגדלה.

כעת, חושף ד"ר נורמן רואו, כי הוא עובד על שיטה חדשה שתחזיק הרבה יותר זמן, בין שבועיים לשלושה שבועות ליתר דיוק, "24 שעות הן המון זמן", אומר המנתח המוסמך שעובד במנהטן "אבל זה עדין רק 24 שעות".

לדבריו, הגדלת החזה הזמנית תהיה מצוינת עבור נשים לפני חתונה, לקראת חופשה ועוד, אבל בעיקר תעניק לנשים ששוקלות הגדלת חזה אפשרות שלא הייתה להן עד היום, לבדוק בפועל איך יראו החיים שלה עם חזה גדול יותר, לפני שמתקבלת החלטה על ניתוח. "אפשר להיעזר בהדמיות 3D או לשים תוספות בחזייה, אבל זה דבר שונה לחלוטין כשיש את היכולת לחוש את המשקל, התחושה והמראה של חזה חדש", מספר נורמן ומנסה להסביר את ההיגיון מאחורי ההמצאה שלו.

חזה חופשה 4
חזה במיוחד לנסיעה לאילת. אחר כך אפשר לחזור למימדים הטבעיים.

אז איך זה עובד? דוקטור אמתי לא חושף את הסודות שלו, ונורמן לא מוכן לגלות באיזה חומר הוא משתמש, אבל מבטיח שמדובר בטיפול שיאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי אינו דורש זמן החלמה כלל, ויוצע לקהל הרחב בתוך שנתיים לכל המאוחר. המחיר לתענוג הזמני? שווה לכל כיס עשיר, כ-2000 דולר. אם אתם תוהים לגבי הטיפול ל-24 שעות שהזכרנו בפתיחה, הוא כבר קיים, בוצע כל כמה וכמה נשים, וגם הוא, אם אתם במקרה בניו יורק, מוצע במחיר מבצע, 2500 דולר (כן כן, יותר קצר, יותר יקר).

אגב, קחו בחשבון שיש גם סיכונים בעניין הזה, לפחות אם שואלים רופאים אחרים. קיים אחוז סיכון מסויים לפגיעה בכלי דם במהלך ההזרקה, סיכוי לזיהום ושאר נזקים אפשריים לטווח ארוך, כמו בכל טיפול רפואי בסגנון, ובאופן כללי, אתן יפות כמו שאתן.

חזה חופשה 1
לפני שרצים לשולחן הניתוחים, אפשר לעשות נסיעת מבחן.

מקור: ABC News

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...