פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פסגת הפחד: צפו במגלשת המים הגבוהה בעולם

עד היום, התגאתה העיר קנזס בארצות הברית בעיקר בהיותה עיר הולדתה הפיקטיבית של דורותי, גיבורת הספר "הקוסם מארץ עוץ". אלא שכל זה הולך להשתנות בקרוב, כשהעיר תזכה להיות זאת שמארחת בגבולותיה את מגלשת המים הכי מפחידה שנראתה אי פעם, לפחות על פי הסרטון הזה, שהפך ויראלי ברשת עם מעל למליון וחצי צפיות בתוך יומיים.

בפארק המים Schlitterbahn עמלים בחודשים האחרונים על בנייתה של מגלשת מים מטורפת במיוחד שתהיה גבוהה אפילו יותר ממפלי הניאגרה המפורסמים. מגלשת המים Verruckt בנויה מ-17 מפלסים, מה שהופך אותה באופן רשמי למגלשת המים הגבוהה בעולם. זמן הגלישה בה מוערך בכ-30 שניות של אימה ומהירות הגלישה עשויה להגיע ליותר ממאה קמ"ש.


השם Verruckt לקוח מהשפה הגרמנית ופירושו “insane” או "אי שפיות" אם תרצו, בתרגום חופשי. מגלשת המים הפסיכית הזאת אמורה להיפתח לציבור הרחב בסביבות חודש מאי, והנסיעה בה היא בקבוצות של ארבעה אנשים, אולי כדי שאלה יוכלו לתמוך אחד בשני ברגעי הפחד הללו.

מגלשת מים 4
טירוף: ככה זה נראה מראש המגלשה

סרטון הטריילר הזה שמציג לראשונה את המגלשה לעולם עשוי ממש כמו טריילר לסרט אימה, עם צילומים נהדרים מגובה ראש המגלשה הממחישים את הגובה העצום שלה, וגורמים לצופים  תחושה של פחד גבהים ושיתוק רק מהצפייה בהם.

אם אתם חובבי אקסטרים כדאי שתתחילו לחשב עלויות ולקחת בחשבון עצירה בקנזס בביקור הבא שלכם בארצות הברית. אם אתם פחות בעניין לעומת זאת, תמיד תוכלו להסתפק במיימדיון.

 מגלשת מים 3

מגלשת מים 1

מגלשת מים 6

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...