מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת מצלמת אנשים רגילים עושים דברים שהם אוהבים בלי בגדים בסדרת תמונות פרובוקטיבית

לצלמת הגרמנייה סופיה וגל יש תחביב מעניין במיוחד. כשסופיה מגיעה לביתם של האנשים אותם היא מצלמת לסדרת התמונות הנהדרת שלה "עם ובלי", היא מבקשת מהם בקשה פשוטה: תתנהגו רגיל, תבחרו תחביב אחד בו אתם מתעסקים באופן יומי בבית, ובצעו אותו. בזמן שהם משחקי םעם הכלב, עושים אימון ספורטיבי, מבשלים או סתם נזרקי םעל הספה, סופיה מתעדת אותם במצלמה שלה. עד כאן החלק השגרתי, כי מכאן מתחיל השלב הבאמת מעניין.

מיד לאחר שצילמה את התמונה הראשונה, סופיה מבקשת מהמצולמים להוריד את כל הבגדים ולבצע את אותה הפעולה בדיוק כשהם לבושים אך ורק בחליפת הלידה שלהם .את התוצאה הסופית, תמונה כפולה זהה עם ובלי בגדים, היא מחברת יחד בכדי ליצור סדרת תמונות שמטרתה העיקרית היא להוכיח שבגדים זה ממש לא הכרחי ושכולנו יפים, כל אחד בדרכו שלו, בכל מצב, בלי קשר לבגדים אותם אנחנו לובשים.

המודלים המופיעים בתמונות אינם דוגמנים, אלא אנשים שפנו בעצמם אל הצלמת הגרמנייה וביקשו ממנה להשתתף בפרויקט לאחר שצפו בתמונות ממנו, "המטרה שלי היא להדגיש שללכת בלי בגדים אמור להרגיש טבעי בדיוק כמו ללכת עם. מספרת סופיה. "אם תחשבו על זה טוב, מתחת לבגדים שלנו, כולנו עירומים".

עם ובלי 1

אז נכון, תמונות של אנשים נטולי בגדים הן כבר לא דבר מסעיר כמו שהיו בעשורים קודמים, ובכל זאת, בדרת התמונות הזאת היא בעלת אופי מציצני ופרובוקטיבי משהו, ההיפך המוחלט מכוונתה של סופיה. "החברה מביטה בנו ושופטת אותנו בכל יום ובכל דקה ותעשיית האופנה מעודדת אידיאלי גוף בלתי הגיוניים ועל ידי כך בעצם מבקרת את הגוף שלנו. כתוצאה מכך, אנחנו מציבים לעצמנו סטנדרטים לא אפשריים, ואני רוצה לצאת נגדם".

אספנו עבורכם 25 תמונות כפולות נבחרות מתוך הפרויקט ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם של סופיה (לינק בסוף הפוסט".

עם ובלי 2

עם ובלי 3

עם ובלי 4

עם ובלי 5

עם ובלי 6

עם ובלי 7

עם ובלי 8

עם ובלי 9

עם ובלי 11

עם ובלי 12

עם ובלי 13

עם ובלי 14

עם ובלי 15

עם ובלי 16

עם ובלי 17

עם ובלי 18

עם ובלי 19

עם ובלי 20

עם ובלי 21

עם ובלי 22

עם ובלי 23

עם ובלי 24

עם ובלי 25

עם ובלי 26

עם ובלי 27

עם ובלי 28

עם ובלי 29

עם ובלי 30

באמצעות: boredPanda | סופיה וגל: אתר | אינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...