פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתוק ברמות אחרות: גורי כלבים שהרגע למדו לשחות מצטלמים תוך כדי צלילה

יש יסוד סביר להניח שחלק ניכר מהכלבים היו דולפינים בגלגול הקודם. אמנם אין באמת ממצאים מדעיים שתומכים בתיאורייה הזאת, אז בינתיים אנחנו מבססים את הטענה על העובדה שכלבים, ממש כמו דולפינים, ממש חמודים וממש אוהבים מים. מה הסיכוי שמדובר במקריות?

ועכשיו, כמו שבטח ניחשתם, אתם הולכים לראות מלא תמונות של כלבים חמודים בתוך מים. ובכן, לא בדיוק. הפעם מתמקדים דווקא בגורים. מי שצילם את התמונות המעולות האלו של גורים בתוך בריכה הוא סת' קאסטיל, צלם אמריקאי שצילם בעבר כמה סדרות תת מימיות של כלבים צוללים.

הפעם, כאמור, הוא החליט ללכת על גורים, שבניגוד לכלבים בוגרים, עדיין לא באמת יודעים לשחות (וגם הרבה דברים אחרים, כמו למשל לא להרוס את הספה החביבה עליכם או לא להשתין על הנעליים הכי יקרות), אז קאסטיל פשוט לימד אותם להתרגל למים, לצבור ביטחון, ללמוד להבין סכנות במים ובסופו של דבר – לשחות. וכשאנחנו כותבים "אותם" אנחנו מתכוונים ללא פחות מ-1500 גורים.

אבל לא כולם הצליחו להפוך לדוגמנים תת ימיים. הצלם מספר שחלק גדול מהגורים שחו רק מספר דקות, בלי שום פוטו-אופ. בניגוד אליהם, כל היתר התחילו להשתולל במים, לשחק ולרדוף אחרי צעצועים ונתנו לקאסטיל חומרים שהספיקו לספר בשם Underwater Puppies, שיראה אור בשבוע הבא.

underwater-puppy-photography-seth-casteel-1 underwater-puppy-photography-seth-casteel-2 underwater-puppy-photography-seth-casteel-3 underwater-puppy-photography-seth-casteel-4 underwater-puppy-photography-seth-casteel-5 underwater-puppy-photography-seth-casteel-6 underwater-puppy-photography-seth-casteel-7 underwater-puppy-photography-seth-casteel-8 underwater-puppy-photography-seth-casteel-9 underwater-puppy-photography-seth-casteel-10

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...