פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צייצה שהיא שיכורה בטוויטר ודרסה למוות שתי צעירות שלוש שעות מאוחר יותר

כשקיילה מנדוזה, צעירה אמריקאית ממיאמי צייצה בערב שבת האחרון בטוויטר את המשפט הבא: "to drunk to care" (שיכורה מדי בכדי שיהיה לי אכפת ממשהו, בתרגום חופשי), לא היה לה מושג כי הציוץ הזה עשוי לשמש נגדה כראייה מרכזית באשמת רצח.

קיילה מנדוזה 1

שלוש שעות בערך לאחר פרסום הציוץ הזה, התיישבה מנדוזה ברכב שלה, עלתה על הכביש המהיר כשהיא נוהגת נגד כיוון התנועה, והתנגשה חזיתית ברכב אחר בו נהגו שתי צעירות, שנהרגו בעקבות הפגיעה הקטלנית.

סקירה מהירה של פרופיל הטוויטר של מנדוזה מגלה כי זו ממש לא הפעם הראשונה בה הצעירה חסרת האחריות מפרסמת ציוצים בסגנון הזה, ועושה רושם שאת מרבית זמנה בילתה בעיקר בשתיית אלכוהול ועישון מריחואנה. מלבד ציוצים כמו "מגלגלת ג'ויינט בחניון של שדה התעופה" או "כל כך אפויה", פרסמה מנדוזה גם שלל תמונות מפלילות של המריחואנה שנמצאת ברשותה, ושל ג'ויינטים שגלגלה להנאתה.

קיילה מנדוזה 2 קיילה מנדוזה 3

אז נכון, נהיה קצת נאיבים אם נעביר ביקורת על השימוש של מנדוזה בסמים קלים ואלכוהול, בהתחשב בעובדה שכמעט כל צעיר משתכר או מעשן מריחואנה מדי פעם, אך את חוסר האחריות והשאננות המעצבנת של הבחורה המכנה את עצמה High Im Kaila, אפשר גם אפשר לבקר.

שאננות מזעזעת. קיירה מנדוזה
שאננות מזעזעת. קיירה מנדוזה

קיילה נפצעה באורח קשה בתאונה ועדין מאושפזת, אך בהנחה שתצא מזה בחיים, מחכות לה ככל הנראה שנים רבות בכלא, כשהציוצים שלה בטוויטר לא ממש משאירים לה סיכוי לצאת מהעניין בלי עונש ראוי. היינו רוצים לכתוב כי המסר המרכזי מהסיפור הזה הוא להימנע משיתוף יתר ברשתות החברתיות, או להיות עירניים לסטטוסים וציוצים בסגנון של חברים קרובים ולהזהיר אותם, אך בואו נודה על האמת – איש לא יכל למנוע את התאונה הזאת מלבד מנדוזה בעצמה, ולכן המסר האמיתי והמוכר הוא כמובן – אם אתם שותים או מעשנים, בבקשה מכם, אל תנהגו.

התמונות המפלילות שפרסמה קיילה בטוויטר שלה:

קיילה מנדוזה 6 קיילה מנדוזה 5 קיילה מנדוזה 4

מקור: Miami New Times

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...