פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שחקן פוטבול חירש חושף סיפור מרגש בפרסומת לדורסל

פרסומת חדשה נהדרת ומרגשת של דורסל, מציגה את סיפורו המרגש של שחקן הפוטבול החירש מליגת ה NFL, דריק קולמן, אשר הצליח להוכיח את עצמו למרות כל הקשיים ועל אף המגבלה שלו לקבל חוזה בליגת הפוטבול המקצוענית והמגה פופולארית של ארה”ב.

בסרטון המרגש הזה, מספר קולמן כיצד בצעירותו היו לועגים ומציקים לו בשל בעיית השמיה שלו ואיך כל חייו דאגו לומר לו שהוא מקרה אבוד ושהוא לא יצליח בחייו. אפילו בבחירות הדראפט לליגת ה NFL, הסיכוי הגדול ביורת שלו להגיע לטופ, לא קראו בשמו והסובבים אותו טענו שזו התחנה האחרונה וכאן החלום שלו לשחק פוטבול מקצועני נגמר. אלא שכפי שקולמן אומר לקראת סוף הסרטון, הוא היה חירש מאז גיל 3, אז הוא לא הקשיב לאף אחד מלבד לקול הפנימי שלו שהמשיך לדחוף אותו קדימה לעבר החלום שלו, חלום שבבוא היום התגשם כשהפך לשחקן החירש הראשון בהיסטוריה של ליגת ה NFL.

כאמור, הסרטון המרגש הזה  הוא חלק מקמפיין פרסום לסוללות דורסל,  תחת המסר “תסמוך על הכוח הפנימי שלך”. בסוף הסרטון מוצג קולמן כשהוא הולך המנהרה לעבר כר הדשא באיצטדיון וברקע קולו שאומר: “עכשיו הקהל בליגת ה-NFL מריע לי בכל משחק, ואני יכול לשמוע את כולם”. בהחלט מרגש.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...