פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אמא ישראלית יוצרת עולם פנטזיה קסום סביב התינוק שלה בסדרת תמונות נפלאה

בזמן שמרבית התינוקות עסוקים במשימות קיומיות חשובות כמו אכילה, שינה, גרעפסים וקקי, לא בהכרח בסדר הזה, לדילן, תינוק מתוק בן 7 שבועות בסה"כ כבר יש עבודה קבועה בעולם הדוגמנות, כזאת שמספקת לו בכל יום הרפתקאות חדשות ומפתיעות.

מי שיוצרת עבורו את עולם הפנטזיה הנפלא הזה היא אמא שלו, מעין דגן (31), ארטית וצלמת מוכשרת שהחליטה לנצל את חופשת הלידה כדי לשלב בין האהבה החדשה שלה לאהבות הישנות שלה, ולהפוך אותן לסדרת תמונות מקסימה בשם truffle travels בכיכובו של דילן, העולל החדש שלה.

הרפתקאות דילן 4

"לפני שיצאתי לחופשת לידה תכננתי להתחיל לעבוד על פרויקט חדש ושונה, פשוט לא ידעתי עדין מה הוא יהיה" מספרת מעין לאתר הפטריה. "לפני 7 שבועות נולד בני דילן ואיתו הרעיון ליצור עולם פנטזיה שלם עבורו. כל הרפתקה היא הקבלה למה שאני עוברת איתו באותו יום. לכל יום יש סיפור".

את כל התמונות הנהדרות מצלמת מעין בסטודיו הביתי שלה וכפי שתוכלו לראות, עד כה הספיק הינוקא, שעוד לא מלאו לו חודשיים, לנצח על תזמורת הצרחות, ללכת על חבל דק, ללקק דבש ביער, לעשות מופע קסמים ואפילו להיות לוציפר ליום אחד. בכל יום מתפרסמת תמונה חדשה של דילן בפרופיל האינסטגרם של הפרויקט, כשהמטרה הסופית של מעין היא להציג את כל התמונות בתערוכה מיוחדת.

אספנו עבורכם תמונות נבחרות מתוך הפרויקט ואתם כמובן מוזמנים לעקוב אחרי דילן ומעלליו ולהתעדכן בתמונות החדשות שמתפרסמות מדי יום (לינק בסוף הפוסט).

הרפתקאות דילן 1 הרפתקאות דילן 2 הרפתקאות דילן 3

הרפתקאות דילן 5

הרפתקאות דילן 6

הרפתקאות דילן 7

דילן 1

הרפתקאות דילן 9

הרפתקאות דילן 12

דילן 3

דילן 2

הרפתקאות דילן 15

הרפתקאות דילן 16

הרפתקאות דילן 17

הרפתקאות דילן 19

הרפתקאות דילן 20

קליק כאן לביקור בפרופיל האינסטגרם של דילן

רוצים גם אתם לייצר עבור התינוקות שלכם הרפתקאות קסומות כאלה? מוזמנים לפנות אל מעיין דגן בפרופיל הפייסבוק שלה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...