פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 אנשים שהתעוררו בוקר אחד וגילו שמישהו “השחית” את הרכב המלוכלך שלהם בצורה הכי מפתיעה שיש

רכבים מאובקים הם חלק מהנוף הקבוע של רחובות ישראל. ככה זה, כשגרים במקום בו השרב והאובך מכים כל שני וחמישי, קשה לצפות מבעלי רכבים לשמור עליהם נקיים כל הזמן. מנגד, לרכבים שנראים כאילו מדבר סהרה כולו נחת עליהם, אין באמת הצדקה להזנחה, והם פשוט מזמינים פעולות “וונזדליזם-אבק”, ממש כפי שמבצע ניקיטה גולובב, הבחור שאחראי על סדרת התמונות הבאה.

גולבב הוא אמן רוסי עם יכולות ציור מרשימות במיוחד אותו כבר פגשנו כאן בעבר, והוא לא מתבייש להפגין אותן גם במקומות פחות הגיוניים, כמו למשל על גבי רכבים מלוכלכים שחונים ברחבי העיר בה הוא מתגורר, מוסקבה. לא ברור איך האמן הרוסי גילה את הפוטנציאל הגלום במכוניות מטונפות מאבק ופיח והאם הוא מבקש רשות מבעלי הרכבים. מה שכן ברור זה שמדובר באמנות רחוב לכל דבר. ועוד מהסוג המגניב.

היצירות המאולתרות האלה של גולבב מושקעות, מדויקות ומלאות בפרטים. הרבה אנרגיה מושקעת בכל עבודה כזאת, שקצת מבאס לחשוב שהן ממש זמניות (עד הגשם הבא, עד השטיפה הבאה או עד שיבוא המנייאק שינקה את זה עם היד). האמן הרוסי מעלה תמונות של ציורי הרכבים האלה לדף הפייסבוק שלו, לצד עבודות “סטנדרטיות” יותר על גבי נייר ומחשב, שגם הן מעולות. אז בפעם הבאה שמישהו מעיר לכם שלא שטפתם את האוטו הרבה זמן, תגידו לו שאתם פשוט מעניקים הזדמנות לאמני רחוב צעירים ובועטים.

בעמוד הבא תמצאו תזכורת לכמה עבודות ישנות יותר שלו…

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...