פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

משאיות עם תמונה של חזה חשוף גרמו למעל 500 תאונות ביום אחד

יש הרבה גורמים לתאונות דרכים – מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, סמסים, סתם נהגים מטומטמים שלא מבינים איך עובד הקונספט של כביש, ובמוסקבה בירת רוסיה ישנה גם הסיבה המפגרת הזאת: שלט פרסומת פרובוקטיבי שמודבק לדופן של משאית.

לא צריך להיות גאון פרסום או מומחה בהתנהגות כדי לנחש שהפרסומת הזאת קשורה איכשהו לגוף האישה. הפעם לא טרחו להכניס את כל הגוף והסתפקו רק בחזה – חשוף, כמובן – ובשתי ידיים שחופנות אותו. את הפטמות מכסה הכיתוב "הם מושכים" ברוסית. כל זה כדי להדגים ולהמחיש את הכוח של פרסום על משאיות. גאוני? לא. מקורי? לא. מושך תשומת לב? כן, לפחות מחמש מאות נהגים שגרמו ללא פחות מחמש מאות תאונות ביום אחד.

russian-breast-truck-01-2014

המודעות האלו הוצמדו לצי של 30 משאיות שהסתובבו במוסקבה ונהג שזכה לחלוף על פני אחת מהן מספר: "הייתי בדרכי לפגישת עסקים כשראיתי משאית עם תמונה ענקית של שדיים חולפת ואז הרגשתי מכה מאחור. הרכב שנסע מאחוריי פגע בי ועכשיו הרכב שלי במוסך". הנהג הפוגע אפילו לא ניסה להכחיש והודה מיד שדעתו הוסחה ממשאית הציצים.

ומה אומרים להגנתם בחברת המשאיות? שזה חלק מקמפיין חדש שנועד למשוך תשומת לב לצי החדש שלהם ולאפקטיביות הפרסום על גביו. הם גם מבטיחים שיפצו את הנהגים שמעורבים בתאונות. לנו זה נשמע כמו מתכון לפשיטת רגל.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...