פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה הפך משאית לחם ישנה לבית חלומות (על גלגלים) וכשתראו איך זה נראה מבפנים תבינו למה

בשביל רוב האנשים לקנות בית משלהם זה פנטזיה שקשה מאוד להגשים. אבל בשביל מרטין ואיאונה, בני זוג מנוטינגהאם, אנגליה, החלום הפך למציאות ברגע שהחליטו לעשות את זה בדרך המיוחדת והיצירתית שלהם. מכיוון שהשניים אוהבים מאוד טיולים והעבודות שלהם הן מתחת לכיפת השמיים – הם הגיעו להחלטה שהם רוצים לקנות בית שלא יגביל אותם למקום אחד, והם יוכלו לטייל איתו לאן שרק ירצו.

זה קצת מצחיק אבל הרעיון הזה קפץ להם לראש בזמן שהם היו שיכורים, הם פינטזו לקנות משאית גדולה ולשפץ אותה ככה שהיא תהפוך לבית לכל דבר. למרבה ההפתעה ביום למחרת, אחרי שהם עברו את ההאנגאובר שלהם, הרעיון הזה עדיין היה נשמע להם כמו משהו שהם רוצים ללכת עליו בכל הכוח.

הם נכנסו ל-Ebay ומצאו שם משאית לחם משומשת, קנו אותה בסכום של 3600 פאונד (בסביבות ה-17 אלף ש"ח). אך זה היה החלק הקל (והזול יותר) מכיוון שהם היו צריכים עוד לשפץ לחלוטין את החלק הפנימי והחיצוני של המשאית, כך שהיא תהפוך לבית לכל דבר. מרטין לקח על עצמו את הצד הפיזי של העבודה ואיאונה היתה אחראית על החלק של עיצוב הפנים של הבית. הם עבדו על הפרויקט הזה בכל המרץ במשך 4 חודשים שלמים עד שסיימו את העבודה. עלות השיפוצים עלתה להם 20 אלך פאונד (95 אלף שקל) וכיום הם נהנים ומטיילים עם הבית על הגלגלים שלהם. מוזמנים לגלול למטה ולראות את התהליך של הבנייה ועיצוב הבית.

הכירו את מרטין ואיאונה

הם קנו את המשאית הזאת דרך Ebay בסכום של 3600 פאונד (בסביבות 17 אלף ש"ח)

המשאית היתה בעבר משאית לחם וכעת הם היו צריכים לעשות המון שיפוצים כדי להפוך את זה לבית על גלגלים

זה לא היה פשוט, הם עבדו על השיפוץ והעיצוב 4 חודשים

לאחר 4 חודשים הם השלימו את ההסבה של משאית הלחם הריקה לבית מעוצב ומסוגנן על גלגלים, עלות השיפוצים עלתה להם 20 אלך פאונד (95 אלף שקל). מוזמנים לראות את פנים הבית לאחר העיצוב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...