פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

באוסטרליה מצאו דרך גאונית לעזור לנהגים להישאר ערים על ההגה

כל מי שאייש את מושב הנהג במהלך נסיעה של 4+ שעות לאילת או בחזרה ממנה מכיר את רגעי השבירה הקטנים האלה כשכל נושאי השיחה מוצו, הגוף כבר עייף מהנהיגה וכל מה שנותר לנו לעשות הוא להשתדל לא לנקר ולהישאר מרוכזים תוך שאנחנו פוזלים כל 2 דקות למסך הטלפון כדי לראות בווייז כמה זמן עוד נותר לנו עד שנגיע. ובכן, אם חשבתם שהנסיעה הזאת היא קשה, זה רק כי אף פעם לא נהגתם ממקום למקום באוסטרליה.

היבשת העצומה הזאת, מולדת הקנגורו והשלטים המצחיקים, מלאה בכבישים שהם כל כך ארוכים ומשעממים, עד שלעיתים אפשר לסוע מרחקים של מעל 150 קילומטרים בלי שום פניה או מקום לעצור בו בדרך, וזה עוד לפני שהזכרנו את הנוף המונוטוני והלא משתנה ומיעוט כלי הרכב בדרך, או במילים אחרות: מתכון לאסון.

במשרד התחבורה האוסטרלי מצאו דרך מצחיקה ומגניבה במיוחד לנסות לסייע לנהגים לשמור על העינרות שלהם במהלך הנסיעות הארוכות והמשעממות בכבישים הלא נגמרים: כבישי טריוויה. כפי שתוכלו לראות בתמונות, בכל כמה קילומטרים מוצבים בצד הדרך תמרורים עם שאלות טריוויה. הנהגים יכולים לקרוא את השאלה ואז לנסות לנחש את הפיתרון עד שיגיעו לתמרור הבא כליו כתובה התשובה. כמה קילומטרים לאחר מכן הם יתקלו בעוד שאלה וחוזר חלילה.

כביש טריוויה אוסטרליה 1

לא בטוח אם הטריק היצירתי הזה באמת יסיע להפחית את כמות התאונות הנגרמות בגלל הירדמות של נהגים על ההגה בכבישים הארוכים, אבל זה בהחלט צעד שמראה על מחשבה מחוץ לקופסה, ואולי שווה לייבא אותו גם לישראל, וליישם אותו בכבישים כמו כביש הערבה, כביש החוף, וכבישים ארוכים ומתישים אחרים.

כביש טריוויה
כך זה עשוי להיראות בארץ.

הנה כמה תמונות מתוך אחד מכבישי הטריוויה באוסטרליה:

כביש טריוויה אוסטרליה 2

כביש טריוויה אוסטרליה 3

כביש טריוויה אוסטרליה 4

כביש טריוויה אוסטרליה 5

כביש טריוויה אוסטרליה 6

כביש טריוויה אוסטרליה 7

כביש טריוויה אוסטרליה 8

כביש טריוויה אוסטרליה 9

כביש טריוויה אוסטרליה 10

באמצעות: bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...