פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החולצה הגאונית הזאת תאפשר לכם לתקשר עם אנשים בכל העולם גם אם אתם לא מדברים באותה השפה

כל מי שיצא לו לטייל למקומות שונים בעולם, החל ממדינות אירופה ועד אסיה, מרכז ודרום אמריקה וכדומה, ודאי נתקל לא פעם באחת הבעיות הכי נפוצות של מטיילים – מחסום השפה. אז נכון, בחלק מהמקרים תהיה זו האנגלית הקלוקלת שלנו ושל האנשים שניצבים מולנו שתצליח לשבור את המחסום הזה ולאפשר לנו לתקשר בצורה בסיסית ומגומגמת, אלא שהפתרון הזה לא תמיד תופס, ורצה הגורל ועל פני כדור הארץ מסתובבים המון ברנשים שכל קשר בינם לבין אנגלית הוא מקרי בהחלט (תשאלו את הספרדים והצרפתים), כך שתקשורת בין אישית הופכת לסיפור מורכב במיוחד.

ג'ורג', סטיבן ופלוריאן, 3 חברים משווייץ שטיילו יחד ברחבי העולם, חשבו על רעיון מבריק שיפתור את הבעיה: חולצת-טי פשוטה עם הדפס שכולל 40 אייקונים אוניברסליים שמאפשרים לאנשים ממדינות שונות לתקשר ביניהם ולהבין אחד את השני גם אם לאף אחד מהם אין חצי מושג בשפה של האחר, באמצעות הצבעה על הסמלים המתאימים.

חולצה בינלאומית 1

"הרעיון לחולצה נולד תוך כדי שתיית אלכוהול ואחרי שנתקענו עם האופנוע המקולקל שלנו אי שם בווייטנאם, באמצע שומקום, ולא הצלחנו לתקשר עם אף אחד" סיפרו השלושה. "לא מעט פעמים נתקלנו במחסום השפה ונאלצנו להתגבר עליו באמצעות תנועות ידיים מוזרות, ציורים על חתיכות נייר או על מפה, ואפילו קשקושים על החול. חשבנו שיהיה נהדר אם היה לנו סט של אייקונים שפשוט נוכל להציג והצד השני יבין מה אנחנו רוצים מהחיים שלו.

חולצה בינלאומית 4

החולצה שיצרו השלושה וזכתה לשם IconSpeak נמכרת תמורת 33 דולרים (משלוחים לכל העולם) באתר המיוחד שהקימו השלושה, כוללת שלל אייקונים בנושאים שונים, החל מתחבורה, דרך אוכל, שתיה, אינטרנט, לינה וכדומה ומוצעת גם לגברים וגם לנשים, בשלל צבעים וגזרות.

כך נראים האייקונים שמופיעים על החולצה:

חולצה בינלאומית 10

והנה עוד תמונות שמדגימות סיטואציות בהן היא עשויה להועיל:
חולצה בינלאומית 3

חולצה בינלאומית 5

חולצה בינלאומית 6

חולצה בינלאומית 7

חולצה בינלאומית 8

חולצה בינלאומית 9

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...