פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה עשה את צילומי ההריון הכי מפחידים ומזעזעים אי פעם וכשתראו אותם תבינו למה

כבר יצא לנו לראות בעבר לא מעט צילומי הריון מרגשים, בנאליים, קיטשיים ואפילו כמה גרועים ומביכים במיוחד, אבל צילומי הריון כמו אלה שתראו תפסו אותנו לא מוכנים והשאירו אותנו עם פה פעור. ללא ספק מדובר באחד הזוגות המקוריים שפגשנו, עם ראש פתוח ויצירתי ואהבה גדולה לז'אנר סרטי אימה.

כשאשתו ההריונית של טוד קמרון ציינה בפניו שלא מתחשק לה לעשות צילומי הריון רציניים ומשעממים הוא החליט לעשות משהו ממש מיוחד על מנת להפוך את חוויית צילומי ההריון לדבר הכי מצחיק שיכול להיות, וכמו שתראו מיד הוא בהחלט הצליח.

טוד סיפר שלאחרונה הוא היה במכירת חצר של מוצרי יד שנייה והוא מצא שם בובה מתוך סרט האימה המפורסם "הנוסע השמיני", ומכיוון שהוא ואשתו, ניקול, חובבי סרטי אימה הוא ידע שהוא חייב לרכוש אותה. לאחר שהוא קנה את הבובה הרעיון היכה בו, שהם צריכים לשלב את הבובה בצילומי ההריון.

מפה לשם הוא פרסם את האלבום של יום הצילומים בפייסבוק ביחד עם הפוסט הבא:"טוב, אתם לא תאמינו מה קרה לנו אתמול בזמן סשן צילומי ההריון שלנו!!! החזה שלנו ממש התפוצץ מאהבה בגלל התוספת החדשה! תודה לצלמת לי קרטר, על תמונות-של-פעם-בחיים!"

האלבום הפך במהרה להיות ויראלי עם מעל ל-72 אלף שיתופים של אנשים מופתעים שהתלהבו (או נבהלו מהאלבום הייחודי הזה. ואלה התמונות שהוא פרסם באלבום הפייסבוק שלו:

מה דעתכם? מוזמנים לענות לנו בסקר למטה

קליק לפוסט המקורי בפייסבוק

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...