פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה השיל 35 קילוגרמים ממשקלו ועכשיו הוא נראה כמו נסיך מסרטי דיסני

בחייו של כל אדם, אלא אם הוא התברך בגנים משובחים במיוחד, מגיע אותו רגע בו הוא מביט ומראה ומחליט שהגיע העת לקחת אחריות על הגוף שלו ולנסות לחיות חיים קצת יותר בריאים וספורטיביים כדי להתחטב או להשיל כמה קילוגרמים עודפים. לצערנו, רצונות ומציאות לחוד, ואחוז גבוה מאלה שמנסים להתחיל לעשות ספורט נשברים מהר יחסית ופורשים עד הגחמה הבאה. אלא שלעיתים, יש סיפורי הצלחה מפתיעים כמו זה שתראו מיד, שגורמים לנו להאמין שזה דווקא ממש אפשרי אם רק נהיה מספיק מחויבים ועם כוח רצון.

ג'פרי קנדל, בחור בן 26 שמתגורר בקונטיקט ביחד עם אמו, סבל כל חייו מעודך משקל

"כבר בתור ילד הייתי די שמן וסבלתי מלא מעט מעשי בריונות בבית הספר" מספר ג'פרי. "תמיד היו לי בעיות של ביטחון עצמי ודימוי גוף נמוך"

התפנית הגדולה בחיים שלו הגיעה ביולי 2015 ולא בנסיבות משמחות כל כך. אמו של ג'פרי סבלה ממפרצת, התפוצצות פתאומית של כלי דם במוח, שהותירה אותה בתרדמת ואילצה את בנה לבלות איתה שבועות ארוכים ביחידה לטיפול נמרץ ולאחר מכן בבית החולים ובמרכז השיקום. אחרי 7 חודשים, כשלא נרשם שיפור במצבה וכספי הביטוח אזלו, היא שוחררה לביתה שם ג'פרי מטפל בה בנאמנות עד היום.

התקופה הקשה הזאת בחייו הציפה בו תחושות שהוא התקשה להתמודד איתן. "ראיתי את אמא שלי שוכבת בבית חולים ובקושי מסוגלת לדבר. ראיתי אותה בטיפול נמרץ כשהיא לא מסוגלת בכלל לדבר. ראיתי אותה שרועה על הרצפה בלי יכולת להעיר אותה. לראות אותה בוהה בחלל בלי המבט האימהי שלה זה מחזה קורע לב עד היום. כל זה גרם לי לשקוע ברחמים עצמיים וכאב".

אלא שבסופו של דבר, גם טוב הצליח לצמוח מתוך הקושי. ביחד עם חבר שלו שחווה פרידה קשה, החליט ג'פרי לשנות את אורח חייו ולנסות להיפטר מהמשקל העודף כדי להרגיש טוב יותר עם עצמו. אחרי תקופה של אימונים קלים שכללו בעיקר כפיפות בטן וכמה תרגילי כושר בסיסיים, התקדמו השניים להליכות ארוכות ואימוני כושר מלאים. 100 שבועות מאוחר יותר, כך נראה ג'פרי היום:

ג'פרי השיל ממשקלו יות מ-35 קילוגרמים, ואחרי שחשף את הסיפור שלו ברשת, הגולשים הנלהבים העניקו לו את הכינוי "נסיך דיסני" עקב הדמיון הרב לנסיכים החתיכים המאפיינים של סרטי האנימציה של דיסני, ובפרט לגרסת הנסיך של החיה בסרט היפה והחיה.

"חוץ מהרבה משקל, נפטרתי גם מכמה קילוגרמים של עצבות וגם מהזקן שלי"

הנה עוד כמה תמונות מדהימות של הנסיך:

עוד תמונות של ג'פרי קנדל: אינסטגרם | באמצעות: Bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...