פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

6 מודעות פרסום שיעשו לכם חשק לרכוש נייר טואלט

איך מפרסמים נייר טואלט כמו שצריך? עמית סטולר, מהבלוג cherry picking, עם שני קמפיינים מגניבים במיוחד של מודעות פרסום פשוט מעולות למותג של נייר טואלט דרום אפריקאי בשם twinsaver.

סדרת המודעות הראשונה היא עבור נייר טואלט שממותג עבור הקהל הגברי. מדובר אמנם במוצר שיצא כבר באלפיים ותשע וסדרת המודעות הזו זכתה בטריליון פרסים בתחרויות בעולם, אבל אם אתם לא מכירים את המודעות האלה אתם חייבים לראות את זה. נכון שגברים לא מסתובבים עם חבילת טישואים בדרך כלל בתיק? חשבתם פעם למה? לרוב המוצרים האלה ורודים, אדומים או בצבעים נשיים יותר באופן כללי (מבלי להכנס חלילה להכללות סטריאוטיפיות או משהו…) ולדעת החברה, גבר צריך חבילת טישו גברית כדי שלא יתפדח שהוא מוציא אותה. אז המותג הוציא חבילת טישו קטנה וכדי להפוך אותה למוצר גברי – פשוט שם עעליה תמונות גבריות (שחקני כדורגל, דייגים וכו’) ויצא בסדרת מודעות שמראה שגם גברים צריכים לפעמים בוכים. הם פשוט בוכים מדברים של גברים.(לחצו על התמונה להגדלה כדי ליהנות באמת מהפרטים)

גברים בוכים 1 גברים בוכים 2 גברים בוכים 3

 סדרת המודעות שנייה יצאה לפני כמה חודשים, גם היא של אותו מותג, מציגה חבילת טישו ומולה את חבילת הטישו הגדולה יותר. צריכים רמז מתי להשתמש בזו ומתי בזו? הגדילו את התמונה על ידי לחיצה וחפשו את ההבדל בין התמונות.

 טישיו 1 טישיו 2 טישיו 3

פורסם במקור בבלוג cherry picking

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...