פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המחשבון הזה ינסה להעריך עבורכם כמה זמן מחייכם בזבזתם בפייסבוק

כמה זמן בממוצע אתם מבזבזים בפייסבוק בכל יום? למזלנו, פייסבוק לא מאפשרת לנו לדעת את הנתון העצוב הזה, שאם היינו נחשפים אליו, יש מצב טוב שהיינו מחשבים מסלול מחדש ומפנים קצת זמן לשיחת "יחסינו לאן" עם הרשת החברתית שהפכה ללא ספק ללגורם המרכזי באובדן היעילות הכללי של המין האנושי.

ובכן, בפייסבוק אולי מונעים מאיתנו את האינפורמציה הזו, אבל לרגל יום ההולדת העשירי של הרשת החברתית שיחול בפברואר, השיקו במגזין Time כלי חביב המנסה להעריך באמצעות סריקה של הפיד שלכם, כמה זמן מחייכם העברתם ברשת החברתית מאז שהצטרפתם אליה.

כמה זמן 1

תחילה, תתבקשו לאשר את החדירה הפולשנית לפרטיות שלכם ולפיד הפייסבוק שלכם. לאחר מכן תתבקשו להעריך בעצמכם כמה זמן ביום אתם מבזבזים בפייסבוק, קצת מטופש בהתחשב בעובדה שזה מה שהכלי הזה אמור לבדוק עבורכם. לאחר מכן, תאלצו להמתין כמה שניות או כמה דקות, בהתאם לרמת הפעילות שלכם ברשת החברתית, בזמן שהכלי הזה מחשב עבורכם את התשובה אותה אתם לא רוצים לדעת.

בסיום התהליך, תקבלו את הנתון שיגלה לכם כמה ימים בליתם בפייסבוק מאז תאריך ההצטרפות שלכם, פחות או יותר, וכמה סטטוסים שונים פרסמתם בתקופה הזאת.

אם להיות כנים, מדובר במחשבון די מטופש שאמינותו לוקה בחסר, והוא אינו כולל הסבר כלשהו על אופן החישוב שמוביל לנתון הסופי. אני למשל, טענתי בהתחלה שאני נמצא בפייסבוק 120 דקות ביום, והתוצאה הסופית, כפי שתראו כאן בתמונה, קבעה כי ביליתי 137 ימים מחיי בפייסבוק, מה שהוביל לאחר חישוב קצר לממוצע של 119 דקות ביום, הפלא ופלא, ממש כמו המספר שהזנתי מלחתכילה.

אתם מוזמנים לנסות בעצמכם ולעדכן אותנו בתוצאות המופרכות או האמינות שקיבלתם. כך או כך, כולנו יוצאים מפסידים.

כמה זמן 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...