פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: כך נראית התגובה של 3 סבתות שמעשנות מריחואנה בפעם הראשונה

אחד היתרונות הבולטים שמביאה עמה הלגליזציה – מלבד כמובן הפסקת רדיפת הצרכנים – הוא העובדה שפתאום מותר ואפשר לדבר על זה הרבה יותר בחופשיות. בסרטון וידאו חדש, מנסות שלוש סבתות ממדינת וושינגטון, שם החלו השנה מכירות קנאביס חוקיות לאחר אישור חוקי הלגליזציה, לעשן קנאביס בפעם הראשונה – וגם לדבר על זה ולשתף את התחושות תוך כדי.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

הסבתות, שמעולם לא ראו באנג (מקטרת עישון) קודם לכן, מנסות להבין כיצד הוא פועל ומופתעות לגלות בפעם הראשונה גם את הוייפורייזר, מכשיר לאידוי קנאביס שמעלה לאחת מהן אסוציאציות משעשעות במיחד בגלל המראה שלו, שקצת מזכיר דילדו. הסרטון צולם במשך כ-40 דקות (אל תדאגו, לא כולן מוצגות כאן) ומאפשר להבחין בשינוי החל על שלוש הנשים ככל שחולף הזמן, בקפיצות של חמש דקות.

מחקר חדש: קנאביס מעלים גידולים סרטניים במוח

תחילה, הסבתות מנסות להבין האם העסק הזה בכלל משפיע עליהן. חמש דקות בתוך הניסוי, אחרי שכל אחת מהן כבר שאפה מנה הגונה מתוך באנג, הן מתחילות להרגיש את השפעת המריחואנה ומוצאות את עצמן מספרות בדיחות, אוכלות ממתקים, משחקות ג'נגה ואפילו מנסות את כוחן במשחק טריוויה. כפי שתראו בסרטון, התוצאה מאוד מצחיקה, והשלוש מוכיחות שגם בגילן אפשר ואולי אף מומלץ ליהנות מקצת מריחואנה טובה מדי פעם. אגב, הסרטון הולך ומשתבח עם הזמן, שווה לראות עד הסוף.

כצפוי, הסרטון בכיכובן של הסבתות החביבות שעלה לרשת לפני כיומיים, הפך ללהיט ענק ברשת עם קרוב ל-5 מיליון צפיות ושיתופים בכל רחבי האינטרנט. לכם ולנו נותר רק לחכות לסרטון ההמשך, שם הסבתות מנסות קוק והרואין בפעם הראשונה. סתם.

באמצעות" מגזין קנאביס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...