פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ילדה וחתולה מבצעות ליפסינק משובח בפרסומת הכי כיפית שראיתם לאחרונה

חברת המובייל הבריטית Three, שחררה לרשת את סרטון הפרסומת החדש שלה, ומדובר ללא ספק בתענוג צרוף, נשק יום הדין אם תרצו. בדיוק לפני שנה, כבשה את הרשת פרסומת סוסי הפוני המופלאה של החברה, פרסומת שזכתה למליוני צפיות. כעת, עושה רושם שגם האחות הקטנה והחדשה שלה תהפוך ללהיט, כי עם רשימת מרכיבים כמו ילדה מתוקה על אופניים שעושה ליפסינק, חתול עוד יותר מתוק ששר ומוזיקה מצוינת כפסקול, פשוט אי אפשר לפספס.

בסרטון, רוכבת ג'ולי פורסט, ילדה מתקה בת פחות מ-6 על אופניים עם גלגלי עזר, כשבסלסלה של האופניים שלה יושבת חתולה מתוקה, ויחד השניים מייצרות ביצוע ליפסינק אדיר לשיר הרוקנ'רול הנפלא משנת 1985 "We Built This City", של להקת Starship. המסר של הסרטון וגם הסלוגן של החברה הסלולרית הוא We all need silly stuff (כולנו זקוקים לדברים טיפשיים), כשהכוונה היא לרשת הגלישה המהירה בה מתגאה החברה המאפשרת שיתוף מהיר ויעיל של כל התכנים המטופשים ברשת שמעלים לנו חיוך על הפנים.


אגב, מה שהכי מגניב בכל הסיפור הזה, הוא שהפרסומת הזו מלווה במיניסייט בשם Sing It Kitty, בו אתם יכולים להעלות תמונה של הפנים שלכם, ולייצר לעמכם סרטון קורע בו אתם מחליפים את הילדה על האופניים בלחיצת כפתור. לא תאמינו, אבל זה עובד נפלא, ואפילו אפשר לצרף עוד חברים לקליפ, והתוצאה הסופית מאוד מצחיקה.

עד כה הסרטון הזה שממשיך לבנות את רוח השטות והקלילות כמאפיינים המובילים של חברת מהובייל, צבר קרוב לחצי מליון צפיות בתוך יומיים, אבל הוא צפוי לככב על הפיד שלכם בימים הקרובים. זהירות, זה ממכר.

שלוש 2

שלוש 3

וככה זה נראה אחרי שהאפליקציה המגניבה שתלה את הפנים שלי בקליפ:

רועי 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...