פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אמא חתולה שאיבדה את שלושת הגורים שלה מוצאת נחמה בזרועותיהם של 3 גורים יתומים

הסיפור המופלא הבא, הוא אמנם מאוד עצוב, אבל כמו כל סיפור עצוב מוצלח, יש לו גם סוף טוב ומשמח שהתאפשר בזכות טוב לבם של כמה אנשים אכפתיים שמאוד אוהבים בעלי חיים.

כבר בגיל חצי שנה, נכנסה מיקי החתולה להריון לא מתוכנן. חודש וחצי מאוחר יותר, כשהיא בת 8 חודשים בלבד וכשבועיים לפני זמן הלידה הטבעי, היא ילדה 3 גורים מתוקים. לצערה, אף אחד מהם לא הצליח לשרוד את הלידה המוקדמת ולמרות המאמצים הגדולים של הבעלים שלה הילארי לנסות ולהציל אותם, הם מתו בזה אחר זה תוך שעות ספורות.

חתולה וגורים יתומים 1

לאחר המוות המצער של הגורים שלה, החלה מיקי לחפש אותם לשווא באובססיביות, נראתה מדוכאת והעטינים שלה היו מפוצצים בחלב. הסבל הנוראי והמבט העצוב בעיניה ריסק את ליבה של הילארי שהחליטה להתקשר לבית המחסה לחתולים Dori`s Darling, מקלט חתולים בעיר יוסטון בה היא מתגוררת, כדי להתייעץ עמם ולנסות לקבל עזרה. זה גם היה הרגע בו הסיפור כולו קיבל טוויסט מפתיע בעלילה.

באותו זמן בדיוק, ימים ספורים לפני שמיקי החתולה איבדה את הגורים שלה, הגיעו לבית המחסה 3 גורי חתולים יתומים שננטשו כשהם בני כמה ימים בלבד ועדין מחוברים לחבל הטבור שלהם. הגורים הועברו לטיפולה של אמנדה, בחורה טובת לב שמסייעת באופן קבוע למקלט החיות ואימצה את החתולים באופן זמני כדי לטפל בהם עד שיגדלו וימצאו בית חם.

כשהחברים בבית המחסה שמעו את הסיפור העצוב של הילארי והחתולה שלה מיקי, הם ידעו בדיוק מה הם צריכים לעשות וקישרו באופן מידי בין הילארי לאמנדה שסיפרה לה על שלושת הגורים והציעה לה להביא אותם לביתה כדי לנסות ולשמח את מיקי ולהעניק לה גורים חדשים.

שעות ספורות מאוחר יותר, בשעת בוקר מוקדמת, התייצבה אמנדה בביתה של מיקי וכמו שאתם ודאי יכולים לנחש, המפגש היה מרגש עד דמעות. רגע לפני שחשפה בפניה את הגורים, רכנה אמנדה כלפי מיקי החתולה ולחשה לה את המשפט קורע הלב הבא: "אני ממש מצטערת על האובדן שלך. יש לי כאן כמה תינוקות בשבילך כדי שתוכלי שוב להרגיש אמא" ואז הניחה את לילי, אייבי וטדי בקרבתה של מיקי.

חתולה וגורים יתומים 5

בתוך רגעים ספורים, ולמרות החשש מהתגובה של האם המדוכאת, התרחש הקסם הגדול. מיקי החלה ללקק את הגורים, לחבק אותם ולהצמיד אותם לחיקה. 15 דקות מאוחר יותר, הסיפור הפך למרגש הרבה יותר כשמיקי נשכבה על גבה, פיסקה את רגליה ואפשרה לגורים המתוקים לינוק ממנה בפעם הראשונה. בתוך שעתיים, מיקי שהפכה לאם בפעם השנייה, כבר התכרבלה עם הגורים, ניקתה אותם ונרדמה ביחד איתם, כאילו היו הגורים שלה.

אי אפשר שלא להתרגש למראה המשפחה החדשה והמקסימה הזאת, ולשמחתנו, הילארי ואמנדה דאגו לצלם את המפגש והשאירו אותנו עם תמונות סוחטות דמעות של המשפחה החדשה והמאושרת. סוף טוב, הכל טוב.

חתולה וגורים יתומים 2

חתולה וגורים יתומים 3

חתולה וגורים יתומים 4

דרך: Huffington post

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...