פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: אשתו של הבחור הזה סירבה להצטלם לתמונות הריון אז הוא עשה זאת במקומה

אחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בקרב זוגות נשואים שעתידים להפוך להוריים טריים, הוא צילומי ההריון האמנותיים. אחד מגולשי Reddit, אב לעתיד עם חוש הומור משעשע במיוחד, הבין שאשתו ההריונית לא מוכנה לשתף פעולה עם סשן צילומים מהסוג הזה ולכן החליט לקחת את העניינים לידיים, ולבצע את המלאכה במקומה.

כיאה למעמד, שכר הבחור צלם מקצועי שיצר עבורו את כל הפריימים הלעוסים המוכרים המאפיינים לרוב את תמונות ההריון הללו, וזה צילם אותו בשלל פוזות מלאכותיות, שמאלציות ובעיקר מאוד מצחיקות, כשאת תפקיד הבטן ההריונית משחקת כרס הבירה שלו, ועושה עבודה מצויינת.

כצפוי, המראות העולים מסדרת התמונות הזאת שהפכה ויראלית ברשת אינם קלים לצפייה, אבל בהחלט ראויים להערכה על ההשקעה ובזבוז הזמן האיכותי הזה של האב. אגב, אם אתם חושבים שהתמונות הללו הן הזויות, כדאי שתבדקו את 25 תמונות ההריון האלה, שגורמות לתמונות שצילם האב הזה להיראות כמו יצירות אמנות.אבא צילומי הריון 1 אבא צילומי הריון 2 אבא צילומי הריון 3 אבא צילומי הריון 4 אבא צילומי הריון 5 אבא צילומי הריון 6 אבא צילומי הריון 7 אבא צילומי הריון 8 אבא צילומי הריון 9 אבא צילומי הריון 10

מקור: imgur

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...