פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת מתעדת את החיים שלה כגלגל שלישי בסדרת תמונות קורעת

כל מי שהוא לא מהאנשים האלה שנמצאים בזוגיות תמיד או מאלה שגם אם זורקים אותם, מתארגנים איכשהו על בן זוג חדש תוך 4.2 דקות, בטוח מכיר את הסיטואציה הארורה שנקראת להיות גלגל שלישי. אתם יודעים, תמיד יש איזה זוג מאוהב ברקע, מפריח נשיקות ומזיל דביקות בכל מקום תוך כדי שהם מזכירים לגלגל שלהם באופן בלתי פוסק שהוא או היא – ובכן – רווקים. וזה קורה בכל מקום, במפגשים עם החברים, על מטוס בדרך לחופשה, בארועים ומגיע לשיא, כמובן, בחתונות. כמו שתראו מיד, אין לאן לברוח.

אבל עכשיו הגיע זמנם של הגלגלים השלישיים בעולם לגנוב את ההצגה. הכל בזכות חשבון אינסטגרם קורע בשם Third Wheel Extravaganza. מאחורי החשבון הזה עומדת בחורה, רווקה (לא פרט מפתיע, זה נכון) שנשארת אלמונית לעת עתה. היא מתעדת את החיים שלה לצד זוגות מאושרים שעושים דברים שזוגות מאושרים עושים, כמו להתנשק ולהיות מאושרים. היופי הוא שהיא אפילו לא מנסה לשחק אותה שמחה או מפרגנת. היא לובשת את הפרצוף המבואס שלה וזה כל כך מרענן ונחמד שכדאי לכם לראות את זה. אפילו אם אתם בזוגיות מתקתקה.

בחלק האודות של חשבון האינסטגרם, שכבר צבר המון עוקבים מרחבי העולם, מופיע המשפט הבא: "כן, אהבה. היא גורמת לעולם להסתובב. אלא אם כן אתם אני. במקרה הזה אתם רק אורבים ברקע לאיזה זוג חמוד. אבל היי". ואנחנו נוסיף: רווקי כל העולם – התאחדו, ותנו לייק למנהיגה החדשה.

גלגל שלישי: גרסת הלימודיםגלגל

גלגל שלישי: גרסת האירוסיןגלגל2

גלגל שלישי: גרסת הזוג החמוד בהריוןגלגל3

למה לעצור בגלגל שלישי? תחלמו בגדול!גלגל4

גלגל שלישי: גרסת החתונהגלגל5

גלגל שלישי גרסה למתקדמים: לפעמים לא צריך אפילו את נוכחות בני הזוג, מספיקה שיחת טלפון בשביל לייצר את האפקטגלגל6

תודה לאל על גלגל שלישיגלגל7

גלגל שלישי לנצחגלגל8

גלגל שלישי לנצח חלק 2גלגל9

גלגל שלישי גרסת המטוס: כשאחד מהם קיבל מעבר והשני חלוןגלגל10

לפעמים אפילו לא צריך לצאת מהבית כדי להיות גלגל שלישיגלגל11

גלגל שלישי באי מינורגלגל12

גלגל שלישי גרסת החתונה חלק 2גלגל13

גלגל שלישי לנצחגלגל14

גלגל שלישי עדייןגלגל15

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...