פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זומבים מבהילים את תושבי ניו-יורק במתיחה חדשה לקראת חזרתם של "המתים המהלכים"

בעוד מספר ימים תחזור למסך אחת הסדרות המוצלחות והמדוברות יותר בשנים האחרונות, המתים המהלכים. הפרק הקרוב יפתח את חלקה השני של העונה הרביעית, וישודר ב- 9 בפברואר. לרגל חזרתה של הסדרה, החליטו החברים ברשת AMC לרכב על גל המתיחות הפרסומיות הלוהט ולהבהיל כהוגן את תושבי ניו יורק, כחלק מקידום הסדרה.

זה אף פעם לא כיף כשמבהילים אותך, וזה לא כיף שבעתיים כשמי שמבהיל אותך הוא לא סתם חבר שהחליט להשתעשע על חשבונך, אלא חבורת זומבים מלחיצה וצמאה לדם. מתחת לאחד מפתחי הביוב ברחוב ניו יורקי כלשהו, נכלאה חבורת אנשים שאופרה והולבשה ממש כמו הזומבים המפחידים בסדרה. בכל פעם שעוברי אורח חלפו מעל הפתח המגודר, הוציאו לפתע הזומבים את ידיהם מבעד לסורגים והשמיעו קולות זומביים מלחיצים. כצפוי, מרבית האנשים מאוד נבהלו כשחלקם ברחו בזריזות מהמקום, וחלק אחר הגיב בצחוק.


רגע השיא של המתיחה הזאת, נרשם דווקא מכיוון לא צפוי כאשר ילדה קטנטנה נעמדה ליד הפתח בו שהו כל הזומבים, הביטה עליהם בחשש מסויים, אך אלה התאפקו והחליטו שלא להבהיל אותה. רגע אנושי מקסים, גם באמצע מתיחה אכזרית. בכל זאת, לילדה הזו יש עוד חיים מלאים לפניה, והיא ממש לא זקוקה לטראומה הזאת.

המתים המהלכים 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...