פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה התקין מצלמה בכניסה לבית כדי לבדוק מי גונב ממנו חפצים וזה הדבר המצחיק שהוא גילה

אחד מתסריטי האימה הכי גדולים שכל אחד מאיתנו יכול לדמיין לעצמו הוא לחזור הביתה מבילוי, או גרוע מכך, להתעורר יום אחד בבוקר ולגלות שמישהו ביקר בבית שלך במהלך הלילה והעלים ממנו שלל חפצים יקרי ערך. אולם, איך הייתם מגיבים אם הדבר היחיד שאותו פורץ היה לוקח מהבית שלכם רק כמה חפצים הזויים וחסרי תועלת?

זו בדיוק הסיטואציה המשונה איתה התמודד נתן סנטיל, תושב הודו, שגילה בכל פעם מחדש כי דברים שהוא שומר בכניסה לבית שלו נעלמו בזה אחר זה במסתוריות. ביחד עם אשתו, ניסו השניים להבין מיהו אותו גנב מסתורים שכל מה שחסר לו בחיים זה מגב, מחצלת ועוד שלל חפצים שקשה להעלות על הדעת שמישהו ירצה לגנוב.

בסופו של דבר, הפחד שאותו פורץ יחליט להתחיל ללכת על דברים רציניים יותר הכריע את בני הזוג והם התקינו מצלמה בכניסה לבית. ובכן, כבר בלילה הראשון נגנב השטיח מהכניסה לבית וכל שנותר הוא לגשת לצילומי האבטחה. הנה שיחת וואטסאפ בה נתן מספר לחבר את כל מה שאירע ובסוף גם התמונות שחשפו את זהות הגנב.

ועם זום…

כמו שעיניכם רואות, אותו פורץ מסתורי הוא כלב משוטט שהחליט לאבזר את בית הרחוב שלו בכמה פריטים חדשים. "תארנו לעצמנו שהוא פשוט לוקח את המחצלות כדי לישון עליהן. האמת שמאוד מסקרן למצוא את המחבוא שלו, בטח יש שם לא מעט דברים מעניינים" סיפר נתן. הנה הציוץ המקורי שהפך את הסיפור לויראלי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...