פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האוזניה הגאונית הזאת תתרגם עבורכם שפות זרות בזמן אמת

כמה פעמים בעבר מצאתם את עצמכם מנסים לתקשר ולנהל שיחה ברמה סבירה עם אדם שאינו דובר את אותה השפה? הסיטואציה המביכה הזאת, שמוכרת לכל מי שטייל בחו"ל או שיש לו חברים או בני משפחה דוברי שפות זרות, עשויה להיות מאוד מתסכלת, במיוחד כאשר אין לפחות שפה אחת משותפת בין שני הצדדים, אלא שהמצאה חדשה ומבריקה עשויה לשנות לחלוטין את חוקי המשחק.

אוזניה לתרגום שפות זרות 1

חברה בשם Waverly labs הציגה בימים האחרונים פיתוח חדש ומדהים שלה, אוזניה בשם The Pilot, המסוגלת לתרגם שפות זרות בזמן אמת ישירות אל תוך האוזן שלכם. המשמעות: אדם דובר אנגלית ואדם דובר צרפתית למשל, יכולים לנהל ביניהם שיחה, כל אחד בשפתו, כאשר האוזניה מתרגמת את דבריו של האחד לשפתו של האחר.

אוזניה לתרגום שפות זרות 2

הרעיון לאוזניה הזאת, המצאה פורצת דרך בעלת פוטנציאל מטורף, נולד במוחו של המפתח לאחר שהכיר בחורה צרפתייה שאינה דוברת אנגלית, התאהב בה, אך התקשה לתקשר איתה לאור מחסום השפה המשותף שלהם. משם הדרך לפיתוח האוזניה שתשבור כל מחסום שפה אפשרי היתה לא קצרה, אבל הפכה מחלום למציאות שעשויה לשנות את חייהם של רבים מאיתנו.

בעוד קצת פחות משבוע יושק קמפיין מימון גולשים שמטרתו גיוס ההון הנדרש לייצור המוני של האוזניה. מחירה ההתחלתי ברכישה מוקדמת ינוע בין 129-179 דולרים (תלוי כמה מהירים תהיו), כאשר המחיר הסופי לצרכן כאשר המוצר יגיע למדפים צפוי לעמוד על 249-299 דולר. הערכה המוצעת תכלול שתי אוזניות ואפליקציה תומכת דרכה ניתן יהיה לקבוע איזו שפה תתרגם האוזניה שתתמוך בהתחלהי ב-4 שפות: אנגלית, צרפתית, ספרדית ואיטלקית. בהמשך צפויות להצטרף גם עשרות שפות אחרות, ביניהן גם ערבית ועברית.

אוזניה לתרגום שפות זרות 3

בשלב הראשון של הפרויקט, ניתן יהיה להשתמש באוזניה רק כאשר שני הצדדים מצוידים בה, ולכן המחיר כולל 2 אוזניות. בהמשך, מתכננים המפתחים לשדרג את חוויית המשתמש, ולאפשר לאוזניה לתרגם כל שפה זרה שהיא שומעת במרחב שלה, כלומר, גם אם האנגלית שלכם גרועה, תוכלו למשל לצפות בפרק החדש של משחקי הכס, ללא תרגום, ולהשתמש באוזניה כדי להבין כל מה שנאמר, כנ"ל לגבי סרטים, שירים וכדומה.

אוזניה לתרגום שפות זרות 4

אם אתם מעוניינים לקבל עדכון ברגע שהמכירה המוקדמת נפתחת תוכלו להירשם  באתר החברה או לחילופין באתר אינדיגוגו, שם צפוי לעלות קמפיין המימון.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...