פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סדרת תמונות חריפה ועצמתית מציגה את כוחה ההרסני של אלימות מילולית

גם אם אתם אנשים מאוד תרבותיים ולא אלימים, ודאי נתקלתם לא פעם בחייכם בסיטואציה בה התחרטתם על מילים מיותרות שיצאו לכם מהפה בלהט הרגע, מילים שגרמו לבנאדם אחר לפגיעה עמוקה, ולכם לייסורי מצפון קשים כאשר נרגעתם והבנתם את חומרת האמירות שלכם. ואולם, בעוד במקרה שלכם מדובר בתקלה חד פעמית, ישנם אנשים שחווים התעללות מהסוג הזה על בסיס יומי.

הצלם ריצ'ארד ג'ונסון יצר סדרת תמונות עצמתית בשם ‘Weapon of Choice’. סדרת התמונות הזאת בועטת ישר בבטן מדגישה את הכאב שנגרם על ידי מילים מעליבות ופוגעניות, שהוא לעיתים חזק אפילו יותר מאלימות פיזית. בכל אחד מהצילומים שלו, מציג ג'ונסון קורבנות של תקיפה מילולית מכל הסוגים המוצגים עם התגיות המעליבות והפוגעות שנצרבו על העור שלהם.

"טיפש", "שמנה", "חסרת תועלת", "טעות", "מופקרת" ועוד שלל ברכות לא נעימות מוצגות על פניהם וגופם של המצולמים כאשר מסביב למילה הצרובה על עורם נראים סימני אלימות כואבים במיוחד, הממחישים את עצמת המילים הללו על נפשו וגופו של הנפגע.

באמצעות סדרת התמונות שלו, מקווה ג'ונסון לעזור לאנשים להבין כיצד למילים שיוצאות להם מהפה יש כוח שווה ערך לפגיעה פיזית וכמו כן לעודד אנשים שסובלים מהתעללות מכל סוג שהיא לא לפחד, לא לשתוק ולא לתת לאף אחד לפגוע בהם.

1

 

W

 

W

 

4

 

W

 

W

 

7

 

8

 

10

 

11

 

12

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...