פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סדרת תמונות מצמררת מתעדת את חייהם של חבורת צעירים מכורים לסמים קשים

פרוייקט הצילום המצמרר "הקומה התשיעית", מתעד חבורת נרקומנים מכורים לסמים קשים, אשר עברו לגור יחד בזה אחר זה. בדירה בקומה התשיעית בלב שכונה במנהטן שבניו יורק. סדרת התמונות הזו, המתעדת את חייהם והתפתחותם של חבורת המכורים, פורסמה באתר VII photo, והפכה בימים האחרונים לויראלית ברשת.

על פי הסיפור שפורסם ביחד עם סדרת התמונות, דירת הקראק היא דירתו של ג'ו סמית, מליונר לשעבר כבן 60 שירד מנכסיו. בשלב כלשהו, אפשר ג'ו לצעיר הנרקומן לעבור לגור באחד החדרים בדירתו המרווחת, בתקווה ששם ימצא מנוחה ויצליח להיגמל מההתמכרות הקשה וגם יעזור לג'ו לשלם את שכר הדירה.

הטוויסט בעלילה התרחש כאשר בניגוד לתכניות המקוריות, גם ג'ו עצמו התמכר לסמים, ואט אט הלכה הדירה שלו והתמלאה במכורים, עד למצב בו בכל רגע נתון שהו בדירתו בין 12 ל-15 צעירים מכורים, כשהדירה עצמה מנותרת ממים וחשמל, וכל פריט בעל ערך בדירה נמכר בתמורה לעוד מנת סמים. סדרת התמונות עוקבת אחר חבורת המכורים, ג'סי, דיון, מייק, רייצ'ל, ג'ו ושאר חבריהם בזמן שהם נכנסים לכלא, יוצאים ממנו, מתאהבים, מזריקים, מנסים להיגמל, מזריקים שוב, מקימים משפחות ונאבקים על מקומם בעולם ועל קיומם.

מי שאחראית על פרוייקט הצילום האפלולי והעצמתי הזה, היא הצלמת עטורת הפרסים ג'סיקה דימוק, שהיא גם חברה בצוות האתר VII בו התפרסמו התמונות. אספנו עבורכם את התמונות הנבחרות מתוך הפרוייקט, אך השמטנו את תמונות ההארד-קור הקשות באמת לצפיייה ואת אלה הכוללות תכנים לא הולמים. אתם מוזמנים לצפות בכל התמונות בעמוד הפרוייקט.

עדכון: עקב דרישת אתר VII, אין אנו יכולים עוד לפרסם כאן את התמונות המקוריות. אתם מוזמנים לצפות בכל התמונות של הפרויקט המעולה כאן.

סמים 4

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...