פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך היה נראה יום העבודה שלכם אם הבוס שלכם היה חתול

מי מאיתנו לא מוצא את עצמו על בסיס יומי, כשהוא יושב במשרד, בוהה בקירות ותוהה לעצמו כיצד היו נראים החיים שלו בעבודה אילו הבוס שלו היה חתול? ובכן, כמעט אף אחד, אבל אם בכל זאת לא הייתם מסוגלים להירדם בלילה ומצאתם את עצמכם שורפים שעות יקרות במחשבות על הסוגיה הזאת, יש לנו חדשות טובות עבורכם – ימי הסבל שלכם הסתיימו, כי סוף כל סוף יש תשובה חד משמעית לעניין, והיא לגמרי שווה את ההמתנה.

המאייר טום פונדר ושותפתו לכתיבה רייצ'ל רובינס, צמד יוצרים בריטים מוכשרים, אחראים על "הרפתקאות חתול העסקים" (the adventures of a business cat), אתר מגניב בו הם משתפים את איורי הקומיקס המצחיקים שלהם, אשר עוקבים אחר עלילותיו של חתול שהוא גם ממש במקרה מנכ"ל של חברה גדולה.

כמובן, כמו מנכ"לים רבים אחרים, החתול הוא "ממולח, איש עסקים מבריק, קשוח ובלתי מתפשר שלא מפחד לחלוב את קופת המזומנים של העסק עבור הרעיונות הגדולים והמהפכניים שלו" כך נכתב באתר. אלא שבנוסף לתכונות החשובות הללו, ובעיקר בגלל שהוא חתול, הוא דואג גם להתעלל בעובדים, להציק להם, להעניק להם מתנות לא שגרתיות ולבצע פעולות חתוליות קלאסיות קורעות שהופכות את כל העסק למשעשע במיוחד וכנראה היו מביאות לפיטורים המהירים שלו אם כל זה היה מתרחש במציאות. מוזמנים לגלול ולהתרשם, ואולי אפילו תגיעו למסקנה שהבוס האמיתי שלכם לא כזה גרוע כמו שאתם חושבים.

19

20

2

9

13

1

3

15

4

5

6

7

8

10

11

12

14

16

17

18

קליק לביקור באתר "הרפתקאות חתול העסקים"

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...