פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הדמות הכי אהובה בסדרה "המפץ הגדול" מקבלת סדרה משלה וכך נראה הטריילר הראשון

אם גם אתם אוהבים את הסדרה המעולה המפץ הגדול, אתם בטוח תשמחו לשמוע את הידיעה הבאה: אחת הדמויות הראשיות בסדרה הפופולרית זכתה לקבל סדרה משלה, אבל זה לא בדיוק מה שאתם חושבים. רשת CBS, הבית של המפץ הגדול, הציגה לפני מספר ימים את הטריילר הרשמי הראשון לסדרה חדשה שנמצאת בצילומים בימים אלו, כאשר הפרק הראשון צפוי להיות משודר לקראת סוף השנה.

הסדרה החדשה היא בעצם פריקוול שמציג את סיפורו של ד"ר שלדון קופר (איך לא?!), הפיסיקאי המחונן והאנטיפת, בגרסה הצעירה שלו כאשר היה ילד מחונן בן 9 שחי בבית נוצרי במזרח טקסס ומתמודד עם קשיים חברתיים לא פשוטים לאחר שהוקפץ מבית ספר יסודי היישר אל התיכון. כמובן, חוץ מהחכמה שלו, שלדון הילד מציג גם שלל תכונות אופי לא קונבנציונליות שגורמות למורים, לשאר התלמידים ואפילו למשפחה שלו להישאר בהלם פעם אחר פעם.

הסדרה צפויה לעלות ברשת CBS ב-25 לספטמבר. מוזמנים לצפות בטריילר. ורק כדי לסגור את זה סופית – לא מדובר בידיעת באזינגה, זה באמת קורה! 🙂

First Look: Young SheldonMeet Young Sheldon: Scientific genius, high school student, nine-year-old boy. See how the mind we've come to love on The Big Bang Theory grows up in the new comedy Young Sheldon this fall on CBS!

Posted by Young Sheldon on Wednesday, May 17, 2017

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...