פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרסומת מזעזעת ומפתיעה מסבירה מדוע כדאי לכם לשמוח שקיבלתם דו"ח משוטר

כבר יצא לנו לראות בעבר סרטוני פרסומת עוצמתיים ומחרידים המדגימים מה עשוי לקרות אם מסמסים בזמן נהיגה. הפרסומת הבאה ודאי תזכיר לכם כמה פרסומות דומות שכבר נתקלתם בהם אבל הסיום שלה בהחלט הולך להפתיע אתכם. לפני שאתם ממשיכים לקרוא, זה הזמן לעצור ולצפות בה, כדי שלא נהרוס לכם.


בדרך כלל, הפרסומות המזעזעות הללו נוצרות על ידי ארגונים הפועלים למען הבטיחות בדרכים, או לחילופין, על ידי המשרד הממשלתי האמון על המלחמה בתאונות הדרכים. הפרסומת הזאת לעומת זאת, מוגשת מטעם משטרת התנועה האמריקאית, ומנסה להסביר לכם למה הדו"ח הכספי הגבוה האחרון שקיבלתם בגלל ששוחחתם או סימסתם בטלפון בזמן נהיגה, הוא אולי מעצבן, אבל גם יכול מאוד להיות שהציל את חייכם.

הפרסומת מציגה חבורת צעירות חביבות שנוסעות ברכב, צוחקות ומשתעשעות. הנהגת מקבל מסרון לנייד שלה, ומתחילה לקרוא אותו תוך כדי הנהיגה. המסרון מסיח את דעתה, היא מפספסת את תמרור העצור, ומשאית מתנגשת בעצמה ברכב, בתאונה מזעזעת ומצמררת.

השוטר שמגיע לזירת התאונה מרים את הסמארטפון המרוסק של הנהגת, פונה אל המצלמה ואומר: "אף אחד לא אוהב להיעצר על ידי המשטרה, אבל אם הייתי רואה את הנהגת הזאת מסמסת תוך כדי נהיגה ונותן לה דו"ח, אולי הייתי מציל את חייה".

הפרסומת היא חלק מקמפיין נרחב עם המסר "אתה נוהג. אתה מסמס. אתה משלם", שבפעם הראשונה מנסה להסביר את ההגיון מאחורי הדוחות השמנים שאנחנו מקבלים מהזוית של המשטרה. לדעתנו, מדובר ביופי של פרסומת. גם אם פיתחתם חסינות לפרסומות מהסוג הזה, אי אפשר להתווכח עם המסר החשוב שלה, וחייבים להודות שהפעם הוא מועבר בדרך מקורית בה עדין לא נתקלנו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...