פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתה טרי הול, הפנים מאחורי אחד הקמפיין המוצלחים והמזעזעים ביותר נגד עישון

טרי הול, מעשנת כבדה לשעבר שכיכבה באחד הקמפיינים המזעזעים והמוצלחים ביותר בהיסטוריה נגד תופעת העישון, נפטרה השבוע בביתה בצפון קרוליינה כשהיא בת 53 בלבד.

כזכור, לפני כשנה וחצי עלה לאוויר הקמפיין המצמרר “טיפים ממעשנים לשעבר” של ארגון CDC, מרכז לטיפול ומניעת מחלות בארצות הברית, קמפיין המציג אנשים רגילים לכאורה שהיו מעשנים כבדים בעברם וכיום נלחמים במחלות איומות ונוראיות , אשר מעניקים לצופים “טיפים” לחיי היום יום.


טרי הול, שהייתה ממובילות הקמפיין, הפכה לפנים של הקמפיןי, כשבסרטון שלה היא מתארת ומדגימה כיצד היא מתארגנת ליציאה מהבית בבוקר: שיניים תותבות, פאה וכמובן, צעיף שיכסה את החור הענק שיש בגרונה, כתוצאה מהניתוחים שעברה. את הטיפים שלה היא מחלקת בקול מכני מחריד שנוצר על ידי קופסת קול מיוחדת שמאפשרת לה לדבר בקושי, בעקבות אובדן מיתרי הקול שלה. הסרטון זכה למליוני צפיות ברשת.

לאחרונה, עלה שוב הקמפיין לכותרות בעקבות נתונים שפרסם ארגון CDC החושפים נתונים מדהימים על הקמפיין. על פי הפרסום יותר מ-100,000 בני אדם הפסיקו לעשן בעקבות סדרת הסרטונים המזעזעת שהפכה ויראלית במיוחד ברשת.

טרי הול

גם אם אתם חושבים שקשה לזעזע אתכם עם כמה סרטונים של מעשנים לשעבר, כדי שתעיפו מבט בסרטונים הללו. ייתכן מאוד שתזדקקו לסיגריה אחריהם, וייתכן בהחלט שהיא גם תהיה האחרונה שלכם.

טרי הול בת ה-53, אובחנה כחולה בסרטן כשהייתה בת 40, ומאז הלך והתדרדר מצבה הבריאותי. גם הפאה, השיניים והצעיף התקשו להסתיר את מצבה הגופני הרעוע, והקול המכני שלה פשוט ריסק את הלב למאות אלפי גולשים. הול כבר לא איתנו, אבל הסרטונים והתמונות שלה ימשיכו להדהד ברשת, ולעזור לעוד ועוד מעשנים לקחת החלטה ולהפסיק לעשן.

טרי הול בצעירותה וכפי שנראתה לפני שנה וחצי בשיא המחלה.
טרי הול בצעירותה וכפי שנראתה לפני שנה וחצי בשיא המחלה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...