פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רגעי האושר של מדעני נאס"א בתמונות וגיפים מצחיקים במיוחד

אתמול בבוקר, לאחר שנות עבודת רבות ומאומצות מצד סוכנות החלל נאס"א, נחת על כוכב מאדים רכב חלל משוכלל ומתוחכם, במטרה לבדוק ולתת תשובה חד משמעית לשאלת השאלות המטרידה את השינה של כולנו, האם היו או יש חיים על מאדים.

כמובן, כמו בכל פעם שמגיעות חדשות מרעישות שכאלה מסוכנות החלל ביוסטון, אנו נתקפים רגשות לא ברורים ואמביוולנטיים כלפי המתרחש, ובעיקר עסוקים בשאלה האלטרנטיבית: האם יש חיים במעבדות נאס"א. התשובה היא כמובן לא. האנשים הללו מקריבים את חייהם והזמן הפנוי שלהם כדי לחקור דברים שמעניינים מתי מעט, אך כמובן חשובים לאנושות, שהרי בעוד אלפי שנים אולי נחיה על מאדים.

כיף כושל, גיף כושל

בכל אופן, בגלל הבורות שלנו, וחוסר תשומת הלב התקשורתי כלפי פרוייקטי החלל השונים מלבד בימים בהם מתחולל אירוע דרמטי במיוחד, קשה לנו, ההדיוטים, להבין על מה כל המהומה, ומדוע יצאו אנשי נאס"א מגדרם אמש בזמן הנחיתה. דמיינו שכרגע סיימתם תואר של 10 שנים, או לחילופין דמיינו הופעה של הביטלס בפארק הירקון, או אולי את גמר גביע הטוטו בכדורגל. הצלחתם? אז ככה מרגישים בנאס"א.

כדי שתוכלו גם אתם להשתתף בחגיגה, אנו גאים להכניס אתכם היישר למוקד העניינים באמצעות התמונות והגיפים המשובחים ביותר שצולמו אמש, ברגעי האושר האדירים שחוו המדענים.

מקור: mashable

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...