פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזו בכתה אחרי שיצאה משיזוף בהתזה וזה מה שקרה לפנים שלה

כחלק מההכנות לקראת נשף סיום הלימודים שלה, החליטה סקיילר דייויס, צעירה בת 17 המתגוררת באוהיו שבארצות הברית, ללכת למכון היופי ולהתפנק עם שיזוף בהתזה, כזה שיגרום לעור שלה להיראות פחות חיוור לקראת המאורע המרגש.

"למרות שאף פעם לא עשיתי את זה בעבר, חשבתי שזה יהיה שינוי מרענן וחד פעמי לקראת הנשף" סיפרה סקיילר, אלא שגם היא לא תיארה לעצמה מה יקרה כמה רגעים אחרי שתסיים את הטיפול.

דמעות אחרי שיזוף 1

סקיילר עזבה את המקום מיד לאחר ההתזה, כשהיא שמחה ומרוצה מהתוצאה הסופית. אלא שאז, בזמן שנהגה ברכב בדרך חזרה הביתה, התפתח ויכוח בינה לבין בן הזוג שלה כריס במהלך שיחת טלפון ביניהם, ויכוח שהפך במהירות למריבה של ממש שגרמה לדמעות לנזול מעיניה.

"ברגע שהדמעות החלו לרדת שמתי לב שאין ממחטות טישו באוטו, ומיד ידעתי שאני אבודה" סיפרה סקיילר. "תוך כמה שניות החלו להופיע לפתע פסים לבנים לכל אורך הפרצוף השזוף שלי. הסתכלתי במראה וזה גרם לי לבכות אפילו יותר ולא יכלתי לעשות שום דבר מלבד לתת לדמעות לגלוש במורד הפנים שלי ולהרוס את השיזוף".

דמעות אחרי שיזוף 2

לאחר הויכוח, החליט כריס להגיע לביתה של סקיילר כדי להתנצל ולהשלים. השניים ליבנו ביניהם את העניינים ואחרי שנרגעו הרוחות, ראה כריס את תמונת הסלפי שצילמה בת הזוג שלו כמה רגעים אחרי תאונת הדמעות שלה ופשוט לא יכל לעצור את הצחוק שלו. הוא וכמה חברים נוספים של סקיילר להם שלחה את הצילום, שכנעו אותה לפרסם את התמונה המשעשעת בטוויטר, ומשם הדרך לתהילה אינטרנטית הייתה קצרה.

אז נכון, לא מדובר בטרגדיה גדולה, אבל אין ספק שהתמונה שמתעדת את מסלול הדמעות על פניה של סקיילר היא אחת המצחיקות שראינו וכך גם חשבו הגולשים שצפו בה מליוני פעמים בימים האחרונים.

וכמובן, כמו בכל סיפור אהבה קלאסי, אי אפשר בלי סוף טוב. אחרי מקלחת טובה וקצת פילינג, השיזוף ירד בקלות מפניה של סקיילר, וכבר ביום למחרת היא התייצבה לבצע אותו מחדש, הפעם בלי לבכות מיד אחרי. בהמשך השבוע הם גם הגיעו יחד לנשף הסיום, ולא שכחו לצלם תמונה למזכרת. האמת? הלוק עם סימני הדמעות היה לא פחות מוצלח בעינינו.

דמעות אחרי שיזוף 3

ולסיום, הנה טיפ נחמד מאחד הגולשים שהגיב לתמונה שפרסמה סקיילר: "בנות, צאו לדייט עם גבר שהורס לכם אל הליפסטיק, לא את השיזוף". נקודה למחשבה.

באמצעות: BuzzFeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...