פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

המורה האדירה הזאת מצאה דרך מושלמת להיפרד מהתלמידים שלה ביום האחרון ללימודים

שנת הלימודים בבתי הספר היסודיים בישראל הגיעה היום לסיומה, וכמו בארץ גם ברחבי העולם יצאו במהלך החודש שחלף מיליוני ילדים לחופשת הקיץ שלהם. שארי קסלברי, מורה צעירה בבית ספר יסודי באוקלהומה, חיפשה דרך מקורית להיפרד מתלמידי כיתה א’ איתם בילתה במהלך השנה החולפת. כפי שאתם ודאי יודעים, השילוב בין ילדים קטנים לטושים וצבעים עלול להיות הרסני, אלא שבמקרה הזה, הוא הוליד במוחה של המורה היצירתית רעיון מנצח שאי אפשר שלא להתרגש ממנו.

כשבועיים לפני סוף שנת הלימודים, הגיעה קסלברי לבית הספר כשהיא חמושה בשמלה לבנה חלקה ובטושים צבעוניים וביקשה מהתלמידים שלה לצייר ולכתוב עליה כל מה שעולה בראשם.

ילדים ציירו על השמלה של המורה 9

התלמידים, שידעו כי המורה הבטיחה ללבוש את השמלה ביום האחרון ללימודים, עמלו במרץ ובמשמרות על עיצוב השמלה וכפי שתוכלו לראות בסדרת התמונות הנפלאה, התוצאה היא שמלת זיכרונות צבעונית ומקסימה שהצליחה לגנוב את ההצגה ולרגש את התלמידים המורים וההורים.

ילדים ציירו על השמלה של המורה 10

“עבורי, השמלה הזאת היא שמלת זכרונות, כי אני לא רוצה לאבד את היופי והתמימות של הילדים הללו, שאין להם ברירה אלא להמשיך להתבגר ולהיפרד ממני”, סיפרה המורה הנרגשת.

ילדים ציירו על השמלה של המורה 1

“ההתבגרות שלהם היא דבר נפלא, ובכל זאת, זה כל כך עצוב להתאהב בילדים הללו בכל שנה מחדש ואז להגיד להם להתראות בסופה”.

ילדים ציירו על השמלה של המורה 2

התמונות המתעדות את המורה שארי כשהיא לובשת את השמלה שעיצבו התלמידים, או כפי שהיא מכנה אותם “הפיקסואים הקטנים שלי”, פורסמו בפרופיל הפייסבוק שלה וגרפו עשרות אלפי שיתופים ומאות תגובות אוהדות המפרגנות למהלך הגאוני הזה.

ילדים ציירו על השמלה של המורה 7

חוץ מהציורים והכיתובים השונים, התלמידים לא שכחו לחתום את שמותיהם על החלק האחורי של השמלה.

ילדים ציירו על השמלה של המורה 8

יש לנו תחושה חזקה מאוד שהמורה שארי הולכת להיות מאוד מאוד מבוקשת לקראת תחילת שנת הלימודים הבאה. הנה עוד כמה תמונות שלה נרגשת ומאושרת ביום האחרון ללימודים.

ילדים ציירו על השמלה של המורה 3 ילדים ציירו על השמלה של המורה 4

באמצעות: today

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...