פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המורה הזאת משלימה את הציורים של תלמידיה על המבחנים והעבודות שלהם

כל מי שלמד בבית ספר או באקדמיה במהלך חייו, מכיר את הרגע הזה במהלך מבחן בו סיימתם לשפוך את הידע שלכם, אתם תקועים עם כמה שאלות לא סגורות והמוח שלכם מתחיל לנדוד למחוזות אחרים ולא ממש קשורים. סטודנטים רבים מנצלים את רגעי הבחינה המתים הללו ליצירת ציורים ושרבוטים משעשעים על מחברת הבחינה, כדי להעביר את הזמן ולקוות אולי, שהיצירתיות שלהם תגרום איכשהו למורה להעריך יותר את המבחן או העבודה שלהם.

אחת הגולשות באתר Reddit המכנה את עצמה Squeezymo, היא מורה בבית ספר קתולי לבנות בבנקוק שבתאילנד. המורה הזו פיתחה לעצמה הרגל משעשע במיוחד, כשבכל פעם שהיא נתקלת בשרבוטים של תלמידיה בבחינות או העבודות אותן הם מגישים, היא מוסיפה איור משלה באמצעות העט האדום שלה ומשלימה את הציורים של תלמידיה.

gradingthaime13

התלמידים, שהבחינו בהרגל המשעשע של המורה, החלו להשקיע ויתר בציורים שלהם במטרה לראות כיצד תגיב המורה לאיורים הללו שלהם.

לאחר שצברה כמות נאה של שרבוטים אספה המורה היצירתית את כל יצירותיה המשותפות עם התלמידים והעלתה אותן לאתר שיתוף התמונות Imgur. את הקישור שיתפה ברדיט ומשם התמונות החלו מתפשטות ברשת.

כמובן, מעבר לצחוק והשעשוע שבעניין, המורה דואגת גם להראות את הצד הפדגוגי שלה ולהעביר מסרים חינוכיים וכך באחת הבחינות עליהן צייר התלמיד דמות של סטודנט, הוסיפה לו המורה בעט האדום המפורסם שלה משקפיים, ספר מדע ואת הכיתוב: "הייתי צריך ללמוד יותר לבחינה".

אספנו עבורכם את הציורים הבולטים ואתם מוזמנים לבקר בגלריה המלאה.

gradingthaime1 gradingthaime2 gradingthaime3 gradingthaime5 gradingthaime6 gradingthaime7 gradingthaime8 gradingthaime9 gradingthaime11  gradingthaime14 gradingthaime15

מקור: My Modern Met.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...