פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה ביקש מבת הזוג שלו לקעקע אותו ואז הפתיע אותה עם הצעת נישואין משוגעת

ממש כמונו, גם אתם ודאי נתקלתם לאורך השנים באינסוף סרטונים המתעדים הצעת נישואין מקורית, יצירתית, מצחיקה והזויה, אבל הצעת נישואין מיוחדת כזאת, אנחנו מבטיחים לכם, עדין לא ראיתם.

ויני סמית', מקעקע שמתגורר בקולורדו, מצא דרך מגניבה במיוחד להציע נישואין לבת הסוג שלו ברוק, כזאת שדורשת המון אומץ ואין ממנה דרך חזרה. לאורך הקשר שלהם, הציע ויני לחברתו כמה פעמים לנסות לקעקע אותו, אבל איכשהו העניין התפספס. לאחרונה, הצליח לשכנע אותה, והשניים נפגשו בסטודיו שלו כדי להוציא את המזימה לפועל.

תחילה ציירה ברוק לב קטן על הרגל של ויני באמצעות עט.

הצעת נישואין קעקוע 1

כשסיימה, ורגע לפני שהיא מתחילה לקעקע את הלב באמת, הפשיל ויני את מכנסיו וחשף קעקוע חדש על הירך שלו עם המילים Will you marry me? בתוספת שני ריבועים ריקים, אחד ליד המילה "כן" ושני ליד המילה "לא".

כפי שאתם יכולים לראות, למרות ההתרגשות העצומה והדמעות, ברוק עמדה במשימה וקעקעה את ויני כשסימנה X בריבוע המופיע ליד המילה Yes ובכך קיבלה את הצעת הנישואין שלו.

הצעת נישואין קעקוע 2

וכך זה נראה בסרטון שברוק העלתה לפרופיל הפייסבוק שלה וצבר עד כה מעל 12 מליון צפיות:

הצעת נישואין קעקוע 3

Posted by Brooke Wodark on Wednesday, June 21, 2017

ההצעה הזאת היא ללא ספק אחת המקוריות אבל באותה נשימה גם אחת הטיפשיות ביותר שנתקלנו בהן, במיוחד לאור העובדה שסירוב לא צפוי מצידה של ברוק היה שולח אותו להתחיל לברר על ניתוחי לייזר להסרת קעקועים כושלים. במקרה הזה זה נגמר בטוב ועם מזכרת נצחית מהרגע שהוביל לחתונה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...