פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המכשיר הגאוני הזה יאפשר לכם לבצע בדיקת דם בלי מחט וללא כאבים

עבור אנשים רבים, הדרך הגרועה ביותר בה עלול להסתיים הביקור אצל רופא המשפחה הוא הפניה לביצוע בדיקות דם. עבור אותם אנשים הסובלים מפחד ממחטים ומזריקות, מדובר בסיוט של ממש, שמלווה בפחדים וחרדות של ממש כל הדרך לבדיקה, ולעיתים גם מסתיימת בעילפון או עירפול חושים זמני לנוכח המראה המלחיץ של המחט החודרת הוריד.

אם גם אתם שייכים לאותה קבוצת אנשים בעלת פוביה ממחטים, יש לנו חדשות נהדרות עבורכם. חברת סטארט-אפ חדשה בשם tasso נמצאת בימים אלו בשלבים האחרונים של פיתוח המצאה נהדרת וגאונית, שתהפוך את בדיקת הדם הבאה שלכם לקלה ומהנה כמו טיול בפארק.

1

המכשיר הקטן בתמונה, בגודל של כדור פינג פונג, מוצמד אל הזרוע ובאמצעות טכנולוגיה חדשנית שואב בתוך 2 דקות בלבד מנה קטנה של דם מתוך הוורידים, ללא כאב ובלי שתרגישו דבר. את הבדיקה אגב, תוכלו לבצע בעצמכם בלי צורך לקבוע תור או לגשת למרפאה, כשכל שיהיה עליכם לעשות הוא להזמין את המוצר מהאינטרט או לרכוש אותו בחנויות ולבצע את הבדיקה בבית, על הספה מול הטלוויזיה, או בכל מקום אחר בו אתם חשים רגועים ובטוחים.

2

כאמור, המוצר נמצא בשלבי פיתוח מתקדמים ולאחרונה קיבלה החברה תקציב של 3 מליון דולרים להשלמת הפיתוח מהסוכנות הממשלתית בארצות הברית העוסקת בפיתוח טכנולוגיות חדשות.

המוצר צפוי להגיע לשוק כבר במהלך השנה הקרובה, ובהחלט עשוי לחולל מהפיכה של ממש בתחום בדיקות הדם. באתר החברה מסבירים המפתחים שהרעיון נולד מתוך מטרה לשים את הלקוח במרכז גם כשמדובר בבדיקות דם, ולהפוך את כל התהליך הלא נעים הזה הזה לפשוט ככל הניתן, ועושה רושם שהם עמדו במילה שלהם.

כמובן, לאחר ביצוע הבדיקה יצטרף המשתמש להעביר אותה למעבדה לניתוח התוצאות כשבחברה מדגישים שצורת הפעולה של המכשיר מתאימה לחלוטין לנהלי וצורת העבודה של מעבדות הדם ברחבי העולם.

בדיקת דם הדור הבא

3

דרך: distractify

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...