פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ספר הצביעה הגאוני הזה מאפשר לכם לצבוע קללות כדי להירגע

לפני מספר ימים סיפרנו לכם כאן על מחקר חדש שבדק ומצא כי למרות מה שנהוג לחשוב עליהם, אנשים שנוהגים לקלל הרבה הם דווקא בעלי אינטליגנציה גבוהה ואוצר מילים עשיר יותר מאלה שלא, או לפחות מאלה שטוענים שלא, כי ביננו, אין אדם שלא פולט לאוויר קללה עסיסית כלשהי לפחות פעם בשבוע, וזה לגמרי בסדר, לאור המציאות הלחוצה והדינמית שכולנו חווים בכל יום.

כמובן, חוץ מלקלל, יש הרבה דרכים להירגע, ואחת מהן היא ספרי צביעה למבוגרים שהפכו ללהיט ענק בחודשים האחרונים לאחר שאנשים רבים גילו שלא רק ילדים יכולים ליהנות מכמה דקות ביום בחברתם של טושים, צבעי פנדה וציורים ריקים שממתינים שיצבעו אותם. אלא שכעת, ספר צביעה חדש מצליח לשלב בצורה ביזארית משהו בין שני פתרונות הרוגע הללו, קללות וצביעה, ועושה רושם שמדובר בלהיט ענק.

ספר צביעה קללות 1

את הספר, שזכה לשם ההגיוני "ספר צביעה מקולל", יצרה המאיירת הבריטית שרה ביגווד, וכפי שאתם מבינים, הוא מיועד עבור מבוגרים בלבד שמעוניינים להירגע בסוף היום ולצבוע את הקללות האהובות עליהם. הספר של ביגווד כולל 20 קללות שונות כולל המילה "פאק" בשלל וריאציות, וגם קללות נוספות כמו "שיט-הד", "בולשיט", "דיק-הד" ממיטב הרפרטואר שיש לשפה האנגלית להציע. כמובן, כל הקללות מגיעות בעיצובים יצירתיים עם קווי מתאר שחורים כמיטב המסורת.

תחילה, נמכרו רק עותקים דיגיטליים של הספר, אך לאור ההצלחה, ובאמצעות קמפיין מימון מוצלח בקיקסטארטר, יצרה שרה גם גרסה פיזית של הספר אותה ניתן לרכוש באתר Etsy. המהדורה הדיגיטלית תעלה לכם כ-20 דולרים, ועבור הספר המודפס תאלצו להיפרד מ-16.5 דולרים במכירה מוקדמת. כעת רק נותר לחכות שמישהו ירים את הכפפה וייצור מהדורה מקומית עם מיטב הקללות בעברית. הנה עוד כמה דוגמאות מתוך הספר.

ספר צביעה קללות 2

ספר צביעה קללות 3

ספר צביעה קללות 4

ספר צביעה קללות 12

ספר צביעה קללות 5

ספר צביעה קללות 7

ספר צביעה קללות 10

ספר צביעה קללות 8

ספר צביעה קללות 9

ספר צביעה קללות 6

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...