פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: צלמת מייצרת תמונות סוריאליסטיות נפלאות של כלבים המיועדים לאימוץ בכדי למצוא להם בית

כולנו מסכימים שלאמץ בעלי חיים זה חשוב ורובנו טוענים שאם רק יכולנו היינו מאמצים את כולם. עם זאת, יש עדיין אינסוף כלבים וחתולים המחכים לבית חמים המספק ליטופים, הגנה מזון ושעשועים.

רבות מן העמותות משתמשות במסר של חמלה והצגת הצדדים קורעי הלב כשהן מפרסמות או מציגות כלבים לאימוץ. זה כמובן לגיטימי, טבעי והגיוני, אבל לעבור בגינת שינקין, למשל, ולחזות בכלבים הגלמודים והעצובים הקשורים לגדר לא בהכרח עושה את העבודה.

סארולטה באן, צלמת הונגריה מוכשרת, בחרה לעשות את זה קצת אחרת. באן מתמחה בצילום סוריאליסטי, ולאחר שאימצה כלב בעצמה ויצרה לו תמונה בסגנון – הגיע הרעיון: לצלם כלבים המיועדים לאימוץ ולשלבם על רקע סוריאליסטי מתוק, קסום, ושהולם את מראם ואופיים.

את תמונות הכלבים המחפשים בית, היא אוספת מכל רחבי העולם ומייצרת עבורם אימג' סוריאליסטי מקסים וכובש לב. מה גם שהאנשים שבוחרים לאמץ כלב, מקבלים את התמונה הקסומה של כלבם החדש ואם יש תמונות שנמכרות, חלק מהרווחים מגיע למקלט לכלבים נטושים. "לכלבים בוגרים שננטשוה וזקוקים לאימוץ מאוד קשה לבלוט ולהבחר על פני השאר", היא מסבירה את הפרוייקט באתר שלה.

לאחרונה היא גם הוסיפה תמונות של "לפני ואחרי" עבור העיבודים שהיא מייצרת לתמונות השונות, וכך הן מובאות גם כאן. תהנו וזכרו – גם בלי כל הליטושים, בעלי חיים זה הדבר הכי מתוק וחברי שיש.

surreal-photography-shelter-dogs-sarolta-ban-1b

surreal-photography-shelter-dogs-sarolta-ban-2

surreal-photography-shelter-dogs-sarolta-ban-3b

surreal-photography-shelter-dogs-sarolta-ban-4b

surreal-photography-shelter-dogs-sarolta-ban-5-b

surreal-photography-shelter-dogs-sarolta-ban-7b

surreal-photography-shelter-dogs-sarolta-ban-8

surreal-photography-shelter-dogs-sarolta-ban-9b

surreal-photography-shelter-dogs-sarolta-ban-10b

 

מקור: mymodernmet, bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...