פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוי ואבוי: זה מה שהזוג הזה מצא בתוך בקבוק הקולה שלו

הפתגם הידוע "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו" קיבל השבוע משמעות מילולית במיוחד עבור אמנדה וסטיב, זוג צעירים מאנגליה. השניים רכשו לעצמם בקבוק קולה בנפח שלושה ליטרים במהדורת חיסכון מיוחדת והיו בטוח שהשיגו לעצמו עסקה טובה. אלא שכבר אחרי המזיגה הראשונה, זכו השנים להפתעה לא צפויה ודוחה במיוחד.

קולה עכביש 1

"סטיב חזר מהמטבח עם שתי כוסות קולה ביד ואמר לי: לא נראה לי שתרצי לשתות את הקולה שלך", מספרת אמנדה. מסתבר שמעבר לליטר וחצי הנוספים בחינם, התווסף לבקבוק גם אורח לא צפוי בדמות עכביש גדול ומגעיל במיוחד ששט לו להנאתו בתוך אחת מכוסות המשקה של השניים.

כפי שתוכלו לראות בתמונה, מדובר בעכביש לא ממש קטן (4-5 ס"מ) ובמראה מאוד לא נעים לצפייה שעשוי לגרום לכם, ובעיקר לזוג המסכן הזה לא לשתות קולה יותר לעולם.

כמובן, הדיווחים על התקרית המוזרה הזאת מסתמכים על עדותם של בני הזוג שטוענים שהעכביש הענק הגיע מתוך בקבוק הקולה ושמעולם לא נתקלו בעכביש כזה באזור מגוריהם בבריטניה. אנחנו וגם אתם, רשאים לפקפק באמיתות הסיפור.

קולה עכביש 3

כצפוי, לאחר פרסום התמונות הדוחות ברשתות החברתיות, הגיע גם התגובה של קוקה קולה שמסרה בדיפלומטיות כי היא בודקת את המקרה ושלחה צוות מיוחד לאסוף את הבקבוק ואת העכביש מביתם של הזוג. עוד לא ברור האם השניים יזכו לפיצוי הולם, נניח, חוות נמלים או טרנטולת מחמד, אך אנחנו מניחים שבקוקה קולה כבר ידאגו לרצות את השניים ולנפנף את האירוע הזה מסדר היום שלהם.

קולה עכביש 2

כך או כך, אי אפשר שלא לרחם על העכביש המסכן שנאלץ לסיים את חייו בדרך מאוד לא סימפטית ולוזרית במיוחד, טביעה בתוך משקה קולה. יהי זכרו ברוך.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...