פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 תינוקות שהפתיעו את ההורים שלהם ושחררו מעצורים בדיוק ברגע הכי פחות מתאים

הרבה לפני שהם לומדים לזחול, לדבר או לשבור דברים בבית לתינוקות יש 3 פונקציות בסיסיות שהם יודעים לבצע כמו שצריך כבר מהרגע בו הם נולדים – לישון, לאכול וכמובן, היכולת המופלאה לעשות את צרכיהם במפתיע בדיוק ברגע הכי פחות צפוי והכי לא מתאים: שניה אחרי שהורדתם להם את הטיטול, שלוש דקות אחרי שסיימתם לעטוף אותם בכמה שכבות בגדים ולהכין אותם ליציאה מהבית, או כמו בסדרת התמונות המצחיקה הבאה, בזמן צילומי בוק משפחתי מרגש עם הרך הנולד.

השבוע, רצה ברשת תמונה משעשעת שפרסמה צלמת בשם אבי רוג'רס שהצליחה לקלוט בעדשת המצלמה שלה בטיימינג מושלם את אותו רגע בו תינוק סורר מחליט לשחרר את המעצורים בזמן שהוריו נטולי הבגדים אוחזים בו ומחייכים למצלמה (התמונה הראשונה בפוסט). אלא שכאמור, זו ממש לא הפעם הראשונה שתאונה מצערת כזו מתרחשת לנגד עיני המצלמה. לפני קצת יותר משנה היה זה האבא האומלל הזה שנאלץ להתמודד עם מטען חורג ומצחין שנשפך עליו במפתיע, ובאופן כללי, הרשת מלאה בתמונות קורעות מהסוג הזה.

באתר bored Panda החליטו לאגד יחד את מיטב הצילומים המשפחתיים שיצאו מכלל שליטה ולהפוך אותם לסדרת תמונות ריחנית, מלחיצה אבל בעיקר מאוד מאוד מצחיקה. המסקנה: אם בדיוק נולד לכם תינוק חדש, אולי כדאי שתשקיעו את הכסף שלכם בטיטולים במקום לזרוק אותו על צילומים משפחתיים. מוזמנים להכין את המגבונים ולהתחיל לגלול.

תינוקות משחררים 6

תינוקות משחררים 1

תינוקות משחררים 2

תינוקות משחררים 3

תינוקות משחררים 5

תינוקות משחררים 7

תינוקות משחררים 8

תינוקות משחררים 9

תינוקות משחררים 4

תינוקות משחררים 10

תינוקות משחררים 11

תינוקות משחררים 12

תינוקות משחררים 13

תינוקות משחררים 14

תינוקות משחררים 15

תינוקות משחררים 16

תינוקות משחררים 17

תינוקות משחררים 18

תינוקות משחררים 19

תינוקות משחררים 20

תינוקות משחררים 21

תינוקות משחררים 22

תינוקות משחררים 23

תינוקות משחררים 24

תינוקות משחררים 25

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...