פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קינקי: חברה גרמנית בפרסומות סוטה במיוחד על האהבה הלוהטת בין האוזניות שלהן לאוזן ענקית

מה מזכיר לכם מבטא גרמני? לא, לא הסרטים התיעודיים על מה שהתרחש באירופה במחצית הראשונה של המאה ה-20. הדבר השני. כן, בדיוק, הסרטים האלה שבהם כיכב המשפט האלמותי "יה, דאס איז גוט". אז ממש כמו בסרטים האלה, גם בפרסומת הזאת יש מבטא גרמני כבד, משפטים בסגנון "דאס איז גוט" ומוזיקה שהיא – איך נאמר – מעט סליזית מדי כדי שתקשיבו לה ברצינות.

אבל לא, ממש לא מדובר כאן בסרט-מבוגרים בהפקה זולה, אלא בסרטון שמתאר את אהבתו של איש המחופש לאוזניות אורבנייט (של סנהייזר הגרמנית) לאוזן ענקית. איש האוזניות שלנו מעסה את התנוך ההמגודל, מטפטף לאפרכסת שעווה, מדגדג את השערות העדינות שבאוזן (כן, זה אמיתי) ולוחש לה בחושניות מילים במבטא גרמני כבד. או במילים אחרות – הוא מנסה לפתות אוזן. כן, אוזן.

(זהירות! המבטא הגרמני בסרטון מדבק!)

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

בדרך הבהחלט קינקית הזאת מנסה סנהייזר, שממותגת כאיכותית אבל די משעממת, לרמוז לקהל שהאוזניות בסדרת האורבנייט שלה לא רק טובות, אלא גם צעירות ומגניבות – וככה בעצם להתחרות בביטס ומארלי האופנתיות. יצליחו? לא ברור, אבל אחרי הפרסומות הזאת, אנחנו בהחלט מקווים בשבילם שכן.

יחד עם הפרסומות האוזן-ארוטית הזאת, סנהייזר מפרסמת עוד כמה סרטונים משעשעים עם הסברים טכניים על היתרונות של האורבנייט, שנשמעים – איך לומר – מעט סוטים. מוזמנים לצפות בהם כאן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...