פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החתן גילה איך נראית הכלה שלו רגע לפני החופה וניסה לשים קץ לחייו

יש לא מעט תסריטי בלהות שיכולים להתרחש במהלך חתונה, אבל כל סיטואציה שאתם יכולים להעלות על הדעת, מבאסת ככל שתהיה, היא כנראה לא נוראית ומביכה כמו מה שקרה רגעים לפני טקס הנישואין של הזוג הסיני הזה.

קאנג הו, צעיר סיני בן 33, עמד לפגוש בפעם הראשונה את אשתו העתידית נה-סונג רגעים ספורים בלבד לפני טקס החתונה שלהם, לאחר שהמשפחות של השניים שידכו ביניהם וכפו עליהם להתחתן מבלי שהכירו לפני. האורחים כבר ישבו במקומם והתכוננו לטקס המרגש, ואז נכנסה לאולם הכלה. זה גם היה הרגע בו הכל השתבש לחלוטין.

קאנג הו, שכנראה ציפה למשהו אחר לגמרי, לא ממש אהב, בלשון המעטה, את המראה של מי שהוא צפוי להעביר אתה את שארית חייו, והחליט שכאן זה נגמר. מול כל האורחים הוא פנה אל הכלה, בישר לה שהיא "מכוערת מדי", לקח את הרגליים שלו וברח מהאולם כל עוד נפשו בו.

חתן ניסה להתאבד 1

כמובן, בני המשפחה ההמומים של השניים לא ידעו את נפשם מרוב בושה וזעם, אלא שהסיפור רק מתחיל כאן. החתן השבור שהגיע למסקנה שמדובר בפדיחה ממנה אין דרך חזרה, החליט לשים קץ לחייו וקפץ לנהר המקומי, שעות ספורות בלבד אחרי האירוע.

עוברי אורח מצאו את הבחור צף עם ראשו בתוך המים כשהוא מחוסר הכרה וכוחות משטרה שהגיעו למקום חילצו אותו מהנהר, ביצעו בו הנשמה והצילו את חייו, מה שכנראה הפך את היום של החתן הזה לכושל אפילו יותר, אבל לפחות הוציא ממנו תגובה רשמית לאירוע המביך.

חתן ניסה להתאבד 2

"אני מרגיש רע בגלל מה שקרה אבל כשראיתי אותה היא לגמרי לא הייתה מה שציפיתי והבנתי שהיא הולכת לפגוע במוניטין שלי" סיפר החתן בבית החולים והוסיף: "ההורים שלי הכריחו אותי להשתתף בחתונה הזאת ולא ראיתי שום דרך אחרת לפתור את זה מלבד התאבדות".

Groom Tries Drowning Himself After Seeing Ugly Bride

ומה עם הכלה אתם שואלים? אין לנו מושג, ולצערנו, התמונה שלה לא פורסמה, כך שכנראה לעולם לא נדע מה בדיוק ראו עיניו של החתן והוביל אותו לנוס על נפשו ולנסות להתאבד. כך או כך, אנחנו בהחלט ממליצים להיפגש לפחות פעם אחת לפני שסוגרים אולם ומזמינים אורחים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...