פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת מוכיחה שכישרון זה כל מה שצריך כדי לצלם תמונות מדהימות וכשתראו את הצילומים שלה תבינו למה

מקום כלשהו, "לוקיישן" בשפת הצלמים, יכול להיראות שונה לגמרי בעיני צלמים חובבים לעומת העיניים הקפדניות ולמודות הנסיון של צלמים מקצועיים. כלומר, מקום שנראה כמו פוטנציאל מחורבן במיוחד לתמונה עשוי להתגלות כלוקיישן מנצח כשצלם מקצועי "משתמש" בו ומנצל את היתרונות שלו.

ג'נה מרטין, צלמת במקצועה, החליטה לצאת ליום צילום שונה ולא שגרתי, כדי לנסות ולהוכיח שמה שקובע בסופו של דבר את איכות התמונה והתוצאה הסופית הוא לא הלוקיישן של הצילומים אלא היכולות והכישרון של הצלם שאוחז במצלמה. ביחד עם דוגמנית שהצטרפה אליה, ג'נה ביקשה למצוא את הלוקיישן הכי "מכוער" מבחינת סטנדרטים בסיסיים לצילום – תאורה, רקע, מרחב וכדומה.

הלוקיישן שנבחר היה חנות הכלבו "לואי'ס", ולקראת הצילומים הגדירה הצלמת 3 כללים בסיסיים: משתמשים רק במה שיש (בלי שינויי תאורה, אביזרים עזרים), לא מזיזים שום דבר בחנות כדי לשפר את התמונה ולא מצלמים כשיש אנשים ברקע.

כפי שתוכלו לראות, התוצאה הסופית מוכיחה שלכישרון בהחלט יש תפקיד חשוב ומכריע בהפיכת פריים כלשהו לתמונה מנצחת, גם במקום שנראה מלכתחילה כמו כזה שלא הייתם שולפים בו את המצלמה. מוזמנים לגלול ולצפות בעצמכם:

הלוקיישן הנבחר: חנות הכלבו האמריקאית הנפוצה "לואי'ס", סוג של איקאה משולבת בוולמארט, פריימארק וכל השאר:

לוקיישן 1: אזור דוגמאות הצבעים

ללא עריכה:

התמונות המעובדות:

לוקיישן 2: אגף התאורה

ללא עריכה:

תמונות מעובדות

לוקיישן 3: אזור המחסנים

תמונה לא ערוכה:

תמונות מעובדות:

לוקיישן 4: עוד מעבר:

התמונות המעובדות:

לוקיישן 5: אזור הגינון

תמונה לא ערוכה:

תמונה ערוכה:

לוקיישן 6 ואחרון: אגף הכריות

התמונות הסופיות:

דרך: bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...